یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

ویو زیبا از خانه جدید سحر قریشی در عمارت

تاریخ نشر :دوشنبه 05 دسامبر 2022 اشتراک:
ویو زیبا از خانه جدید سحر قریشی در عمارت اخبار گوناگون
سحر قریشی یکی از پرحاشیه ترین بازیگران سینمای ایران است که به نظر می رسد همچنان قصد بازگشت به کشور را ندارد . او بعد از بازی در سریال نیسان ابی با تتلو آشنا و وارد رابطه ای عجیب شد.

ازدواج و جدایی سحر قریشی از تتلو از پرحاشیه ترین اخبار سال بود که همواره در فضای مجازی ایجاد حاشیه می کردند. سحر این روزها به دبی رفته است و زندگی جدیدی را آغاز نموده است و در صفحه شخصی اش لحظاتی از ان را به اشتراک می گذارد. خانه جدید سحر قریشی در دبی را در پرشین وی ببینید.

خانه جدید سحر قریشی

سحر قریشی اگرچه گاهی با حرف‌ها و اظهارنظرهایش جنجال‌هایی را ایجاد می‌کرد، اما همیشه ظاهر مناسب و معقولی داشت. او بازیگر موفقی در سینمای تجاری بود که هوادارن بسیاری هم داشت.

ویو زیبا از خانه جدید سحر قریشی در عمارتویو زیبا از خانه جدید سحر قریشی

حالا بعد از جدایی از امیر تتلو و انتشار شایعاتی، به دوبی مهاجرت کرده است. بر اساس اخباری که صحت و کذب آن‌ها هنوز مشخص نشده، او در سناریویی چند میلیون دلاری حضور یافته و رابطه اش با امیر تتلو، از ازدواج عاشقانه تا جدایی ناگهانی، همگی پروژه‌ای برای کسب درآمدی هنگفت بوده که با اسپانسرینگ یک رمز ارز اجرا شده است.

سحر قریشی، بازیگر پرحاشیه سینما با انتشار عکسی از خود در دوبی، از ظاهر جدیدش رونمایی کرد.

ظاهر جدید سحر قریشیظاهر جدید سحر قریشی

شرایط عمومی خرید ملک در دبی

در کشور امارات به ویژه دبی که رشد اقتصادی سریعی دارد، خرید ملک مورد توجه افراد خارجی و بین المللی قرار گرفته است. خرید ملک در دبی نیازمند داشتن شرایط خاصی برای خریدار مانند سن، تحصیلات و توانایی مالی می باشد. تمام افراد بالای ۱۸ سال قادر به خرید ملک در دبی می باشند.

خرید ملک در دبیخرید ملک در دبی

خریدار به منظور گرفتن حق مالکیت مطلق املاک در برخی از نواحی خاص باید موافقت دولت امارات را جلب کند، اما در نواحی که از قبل دولت حاکم موافقت خود را اعلام کرده است، هر شخص و یا شرکت خارجی حق استفاده و تملک املاک را دارد.

قوانین مراحل خرید ملک برای افراد خارجی

از آنجا که اکثر خریدارانی که در دبی ملک خریداری میکنند در این کشور زندگی نمیکنند سازمان املاک و زمین دبی قوانینی را مشخص نموده و تمامی سازندگان و فروشندگان ملک را موظف به رعایت آنها کرده است .  و در صورت خرید و فروش طبق این قوانین برای هیچ کدام از طرفین معامله مشکلی پیش نخواهد آمد .

مرحله اول نوشتن مبایعه نامه یا MOU است

مرحله دوم دریافت برگه NOC

مرحله سوم و نهایی انتقال سند و پرداخت مبلغ معامله

اینستاگرام ـ آفتاب نیوز

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس