دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

تیپ متفاوت نفیسه روشن با لباس محلی در بندرعباش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 24 ژانویه 2023 اشتراک:
اخبار گوناگون
نفیسه روشن یکی از بازیگران مشهور صدا و سیما بود که چند نقش کوتاه در سینما بازی کرد و حضور کوتاه در فیلم سینمایی زیر سقف دودی از مهم ترین بازی های او در سینما بوده است. خانم بازیگر این روزها با سریال گیلدخت بار دیگر در تلویزیون حضور پیدا کرده است.

استوری های پرحاشیه نفیسه روشن جنجال های فراوانی را برای او در فضای اینستاگرام به دنبال داشته است با این حال او سعی می کند زندگی هنری خود را همچنان با پذیرفتن نقش های متفاوت در سریالی های خوب ادامه دهد. بازی او در سریال کلانتر از مهم ترین سریال هایی است که باعث شناخته شدن او در میان مردم بود اگر چه کارهای مناسبتی و مذهبی زیادی بازی کرده است اما همواره جزو بازیگران گزیده کار محسوب می شود. لباس محلی نفیسه روشن در برنامه صبح خلیج فارس را در پرشین وی ببینید.

لباس محلی نفیسه روشن

نفیسه روشن (بازیگر) با لباس محلی جنوبی در برنامه ی صبح خلیج فارس در بندرعباس حضور پیدا کرد. نفیسه روشن بازیگر فعالیت حرفه‌ای را با بازی در مجموعهٔ “روزهای به‌یادماندنی” شروع کرد که در سال ۱۳۸۲ به نمایش درآمد اما با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی “اغما” به کارگردانی سیروس مقدم شناخته شد که در سال ۱۳۸۶ از شبکه اول سیما پخش شد.

حضور خانم بازیگر با لباس محلی جنوبی در تلویزیون

نفیسه روشن (بازیگر) با لباس محلی جنوبی در برنامه ی صبح خلیج فارس در بندرعباس حضور پیدا کرد.

تیپ متفاوت نفیسه روشن با لباس محلی در بندرعباشتیپ متفاوت نفیسه روشن با لباس محلی در بندرعباس

 لباس محلی بازیگر پر حاشیه

 لباس محلی بازیگر پر حاشیهلباس محلی بازیگر پر حاشیه
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس