سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

پیکه و شکیرا و این بار لو رفتن خیانت دیگر پیکه که شکیرا خبر نداشت

تاریخ نشر :جمعه 23 سپتامبر 2022 اشتراک:
پیکه و شکیرا اخبار گوناگون
جزئیاتی از ماجرای جدید بین پیکه و شکیرا و لو رفتن خیانت دیگر آقای فوتبالیست به شکیرا را خوانده و عکس جدید لو رفته از عشق جدید پیکه را تماشا کنید.

شکیرا و جرارد پیکه گویی تمام ندارد و پس از ادامه پیدا کردن درگیری هایشان، هر دو آنها به نکاتی اشاره کردند که توجه رسانه ها و هوادارانشان به زوایای جدیدی از نکات پنهان زندگی شان جلب شد.

جنجال جدید پیکه و شکیرا

حالا که جدایی شکیرا و پیکه رسمی شده، چیزهای بیشتری از گذشته این زوج کشف شده که به گزارش پرشین وی بسیاری را حیرت زده کرده است.

طبق ادعای یک پاپاراتزی به نام جوردی مارتین، این اولین بار نیست که پیکه نسبت به شکیرا بی وفایی می کند بلکه در واقع در سال ۲۰۱۲ وی با سوپرمدل معروف بار رافائلی به شکیرا خواننده کلمبیایی خیانت کرده است.

مارتین در بخشی از افشا سازی خود می نویسد: “پس از گذشت مدت طولانی، آنها بالاخره ماجرای این خیانت را افشا کردند، خیانتی که تاکنون مثل راز نگه داشته بودند.”

پیکه و شکیرامیلان و ساشا پسران زوج معروف

“چند روز پیش با یکی از دوستان بار رافائلی که سال هاست از دوستان من است، صحبت کردم و او تایید کرد دلیل اینکه رافائلی چندین بار به بارسلونا سفر کرد، جرارد پیکه بوده است.”

“من این خبر را از طریق یکی از افراد معتمد شکیرا به او دادم و بسیار حیرت زده شد، به جز این موضوع اطلاعات دیگری را نیز به او رساندم که بسیاری از آنها جزئیاتی بودند که شکیرا از آنها خبر نداشت.”

به نظر می رسد این تنها یکی از چندین خیانت فوتبالیست مشهور جرارد پیکه به شکیرا در طول چند سال زندگی مشترکشان است. به گزارش پرشین وی حضور مداوم او در انواع مختلف کلوب های شبانه حرف های زیادی در کنارش دارد و ظاهرا همه آنها به تازگی در حال افشا شدن هستند.

بار رافائلیسوپرمدل معروف بار رافائلی (راست)

خیانت دیگری از جانب پیکه

علاوه بر ماجرای رابطه پیکه با بار رافائلی، این پاپاراتزی، خیانت های دیگری را از سوی پیکه گزارش داد.

جوردی مارتین در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: “بین تاریخ ۳۰ام ژوئن تا ۶ام جولای تابستان گذشته، پیکه سفری به موناکو داشت که کسی غیر از شکیرا او را همراهی می کرد و من توجه شکیرا را به این موضوع نیز جلب کردم. شکیرا اطلاعات جدیدی دریافت می کند که تا پیش از این کاملا از آنها بی خبر بود.”

گرچه قبل جدایی رسمی پیکه و شکیرا ، سال ها بود شایعات مختلفی مربوط به خیانت پیکه در جریان بود ولی با رسمی شدن این جدایی همه چیز سرعت گرفته است، آنچه که ادعا می شد دروغ است، حالا واقعیت از آب در آمده و تازه شروع آن است.

پیکه و کلارا چیاشرکت پیکه و کلارا در جشن عروسی یکی از دوستانشان

قرار عاشقانه پیکه و کلارا چیا در رستورانی در فرانسه

یکی دیگر از ماجراهای مربوط به این زوج در روزهای اخیر که توجه رسانه ها را به خود جلب کرده لو رفتن عکسی دونفره از جرارد پیکه و عشق جدیدش کلارا چیا در یک رستوران و همچنین واکنش کلارا در مقابل دوربین ها و سوالاتی است که از او پرسیده می شود.

طبق گزارش یکی از برنامه های تلویزیونی اسپانیا به نام “El Programa de Ana Rosa” عکس پیکه و کلارا آخر هفته گذشته در حین صرف شام در رستورانی در پاریس گرفته شده و به گزارش پرشین وی از آنجا که غیرممکن است چنین چهره معروفی شناخته نشود، بنابراین شناسایی و سوژه عکاسان شدند.

واکنش کلارا به سوالات گزارشگران درباره پیکه و شکیرا

علاوه بر انتشار یک عکس دو نفره در رستوران، برنامه مذکور ویدیویی نیز از کلارا چیا منتشر کرد که او را به همراه یکی از دوستانش در خیابان های بارسلونا نشان می دهد، گزارشگر به او نزدیک شده و چند سوال از او درباره رابطه اش با بازیکن تیم اف سی بارسلونا می پرسد ولی دوست او سعی می کند با دست دوربین را بپوشاند و کلارا نیز که به طور واضحی از این وضعیت مضطرب شده، جواب گزارشگر را نمی دهد.

کلارا چیاعکس جدید لو رفته از قرار شام پیکه و کلارا در رستورانی در فرانسه

در حالی که عده ای رفتار دوست کلارا را نسبت به دوربین مورد انتقاد قرار دادند عده ای نیز رفتار گزارشگر را برای پرسیدن سوالات معذب کننده از زنی که عادت به دوربین ها و خبرنگاران ندارد و نمی داند چطور باید در مقابل دوربین واکنش نشان دهد را نقد کردند.

در حال حاضر گرچه هنوز جرارد پیکه و کلارا مشخص نکردند که آیا کلارا بچه های پیکه و شکیرا را می شناسد یا نه، ولی گفته می شود والدین هر دو آنها (پدر و مادر کلارا و جرارد) از رابطه آنها رضایت دارند.

ساشا و میلان بچه های شکیرازوج اسبق خواننده کلمبیایی شکیرا و جرارد پیکه فوتبالیست معروف و دو فرزندشان

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: marca

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس