استایل کت و شلواری پردیس پورعابدینی با ست شال و کیفش

تاریخ نشر :جمعه 23 سپتامبر 2022 اشتراک:
استایل پردیس پورعابدینی اخبار گوناگون
پردیس پورعابدینی که با بازی در سریال اقا زاده سعی کرد ورود متفاوتی به بازیگری داشته باشد در ادامه راه با مشورت از بزرگان هنر هفتم انتخاب های متفاوت تری داشت.

بازیگر جوان سریال اقازاده که با یان سریال معرفی و شناخته شد فرصت ان را داشت که با بازی خوبش در میان هنرمندان مشهور سینما کار مشترکی انجام دهد. خانم بازیگر که از استایل خوبی برخوردار است به نظر می رسد وارد مدلینگ هم شده است. استایل پردیس پورعابدینی با ست شال و کیفش را در پرشین وی ببینید.

استایل پردیس پورعابدینی

نکته قابل توجه درباره پردیس عابدینی چهره اوست و بسیاری از طرفدارانش بعد از دیدن سریال آقازاده او را بسیار شبیه به بهنوش طباطبایی  دانستند. طرفداران پردیس عابدینی معتقدند این بازیگر جوان به لحاظ چهره و استایل بسیار شبیه به بهنوش طباطبایی است و می تواند در صورت داشتن انتخابهای درست به یک سوپراستار تبدیل شود.

استایل کت و شلواری پردیس پورعابدینی با ست شال و کیفشاستایل کت و شلواری پردیس پورعابدینی با ست شال و کیفش

او یکی از شاگردان بسیار موفق نسیم ا دبی بود و بازیگری را هم با خانم ادبی شروع کرد. پردیس پورعابدینی همچنین کلاس‌های بازیگری مسعود کیمیایی را گذرانده و سپس به عنوان شاگرد با نسیم ادبی شروع به کار کرد و از کشفیات بازیگری نسیم ادبی به شمار می‌رود.

استایل کت و شلواری پردیس پورعابدینی با ست شال و کیفشبازیگر آقازاده

ست روسری و کیف و کفش یکی از پرطرفدار ترین ست های دخترانه است که اکثر خانمها به دنبال آن هستند تا هرچه بیشتر از پیش شیک تر و زیباتر دیده شوند.

خرید ست کیف و کفش و روسری همواره یکی از دردسرهای خانم ها می باشد که وقتی در بازار به دنبال آن می گردند شاید ساعت ها طول بکشد تا بتوانم یک ست کیف و کفش و روسری مناسب را برای خود پیدا بکنند.

ست شال و کیف و کفش

همان طور که می‌دانید ما سه رنگ اصلی داریم؛ آبی، قرمز و زرد، اگر این رنگ‌ ها باهم ترکیب شوند یک سری رنگ‌ های ثانویه‌ ای به وجود می‌آید، با ترکیب سه رنگ اصلی و این رنگ‌ های ثانویه رنگ‌ های ترکیبی ایجاد می‌شود. در طول زمان برای شاخت بیشتر رنگ‌ ها آن‌ ها را در سه دسته‌ی گرم، سرد و خنثی قرار داده‌ اند.

رنگ‌ های سرد شامل؛ بنفش، صورتی، سبز و رنگ‌ هایی از این دسته بوده و رنگ‌ های گرم شامل؛ قرمز، نارنجی، زرد و رنگ‌ هایی از این طیف. رنگ‌ های خنثی؛ سیاه، خاکستری و… هستند. در ابتدا اگر رنگ‌ های گرم با گرم و رنگ‌ های سرد با سرد را با هم ست کنید، روش خوبی را به کار برده‌ اید.رنگ‌ های خنثی با هر رنگی ست شده و در این زمینه کمک بسیاری به شما می‌کنند.

هنگام ست کردن لباس‌ ها با هم شما می‌توانید از رنگ‌های مکمل استفاده کنید، رنگ‌ های مکمل همان رنگ‌ های متضاد هستند مثلا قرمز و آبی، زرد و بنفش، اگرشخص ریسک پذیری باشید می‌توانید هنگام ترکیب رنگ‌ های مکمل از رنگ‌ های متضاد ملایم‌تر استفاده نمایید. همچنین می‌توانید رنگ‌ های مشابه هم را نیز به کار ببرید، رنگ‌ های مشابه به رنگ‌ هایی گفته می‌شود که درنمودار چرخه‌ی رنگ کنار هم قرار می‌گیرند.

بهترین روش‌ های ست کردن شال با مانتو و کیف

برای ست کردن شال با مانتو می‌توانید دو کارانجام دهید؛ یک این که  رنگ‌ های خنثی مثل سفید، طوسی و… به کار ببرید و با این کار جلوه‌ی بیشتری به رنگ انتخابی خودتان بدهید یا از درجه‌ی تیره و روشن بودن رنگ‌ ها استفاده کنید، یک رنگ روشن و رنگ دیگر تیره‌تر باشد. البته سلیقه‌ی خودتان را در نظر بگیرید که از چه رنگ‌ هایی خوشتان می‌آید.

اگر در ست کردن لباس‌ هایتان رنگ‌ های خنثی را انتخاب کنید، می‌توانید اثر شگفت انگیز آن را در پوشش خود احساس کنید، شما می‌توانید از رنگ قهوه‌ ای کرم  در ست کردن مانتو و کیف با شال خود استفاده کنید. به کاربردن رنگ‌ های خنثی در شال‌ یا مانتویی که دارید برای شما یک ست مطمئن ایجاد می‌کند.

اینستاگرام ـ دی جی استایل

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس