ویدیو از حضور مهران مدیری در دادسرای صدر تهران

تاریخ نشر :دوشنبه 21 نوامبر 2022 اشتراک:
حضور مهران مدیری در دادسرای صدر تهران اخبار گوناگون
مهران مدیری کارگردان مطرح ایرانی که با حاضر جوابی هایش در دورهمی توانسته بود بارها خنده بر لب مردم بیاورد زمانی که مردم را عزادار دید ویدیویی از خودش منتشر کرد و حرف هایی زد که حاشیه هایی زیادی به دنبال داشت.

مهران مدیری از جمله سلبریتی هایی بود که در روز های آغاز اعتراضات نسبت به اتفاقاتی که در حال شکل گیری بود واکنش نشان داد و شایعات زیادی پیرامون چند روز خروج و ورود او به کشور پیرامون نامش شکل گرفت. او این روزها درگیر شکایت صدا و سیما از ویدویی است که در پیج شخصی اش منتشر کرد. تصویری از مهران مدیری در دادسرا را در پرشین وی ببینید.

مهران مدیری در دادسرا

شکایت صدا و سیما از مهران مدیری و ناصر قدیر کاشانی

مهران مدیری در جایی که فکرش را نمی‌کنید , در توضیح تصویر منتشر شده آمده است:

حضور مهران مدیری در دادسرای صدر تهرانحضور مهران مدیری در دادسرای صدر تهران

* امروز صبح  مهران مدیری به همراه ناصر قدیر کاشانی (تهیه کننده و سرمایه گذار ده سال اخیر مدیری) در دادسرای صدر دیده شدند، با پیگیری بعمل آمده  مشخص شد شکایت سازمان صدا وسیما علت حضور این دو نفر در مجتمع قضایی صدر است.

* از جزئیات این خبر تا این لحظه خبری در دسترس نیست.باید دید موضوع دادگاه امروز چه ارتباطی به مسائل اخیر بین سازمان صدا و سیما و مهران مدیری دارد.

 شکایت صدا و سیما از مهران مدیری و ناصر قدیر کاشانیشکایت صدا و سیما از مهران مدیری و ناصر قدیر کاشانی

در پی حاشیه‌های اخیر «دورهمی» و تصمیم نهایی شبکه مبنی بر قرار ندادن این مسابقه در جدول پخش، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر انتخاب مجری‌های جدید شکل گرفت و از برخی بازیگران هم نام برده شد که البته تاکنون هیچکدام به تایید سازندگان نرسیده است.

پیش از اظهارنظر اخیر مهران مدیری درباره‌ی تمایل نداشتن به پخش فریمی از او از شبکه‌ای تلویزیونی، شبکه نسیم اعلام کرده بود که قصد دارد، قسمت‌های باقی‌مانده از مسابقه «دورهمی» را پس از ایام صفر پخش کند و این برنامه را تا پایان سال ۱۴۰۱ ادامه خواهد داد اما در پی ویدئوی منتشرشده توسط این مجری و ابراز عقیده درباره‌ی ادامه پخش «دورهمی» از تلویزیون، تهیه‌کننده بر مالکیت صداوسیما بر اینگونه برنامه‌ها تاکید کرد و یادآور شد تصمیم‌گیرنده در رابطه با پخش یا پخش نشدن برنامه سازمان صداوسیماست.

با این همه شبکه نسیم ترجیح داد با اتمام ماه محرم و صفر، جدول پخش جدید خود را بدون «دورهمی» ببندد.

پایان مدیری در صدا و سیماپایان مدیری در صدا و سیما

حالا پخش تعداد قسمت‌های باقیمانده از «دورهمی» با اجرای مهران مدیری بلاتکلیف مانده و این مسابقه در حالی از آنتن حذف شده است که از افراد جدیدی چون مهران رجبی به عنوان مجری «دورهمی» جدید نام برده می‌شود. با این همه در پی پیگیری‌های خبرنگار ایسنا سازندگان، این خبر را تایید نکرده و با رد خبر تغییر مجری، تاکید کرده‌اند هیچ تغییر مجری در «دورهمی» نخواهند داشت.

همچنین تاکنون خبری رسمی مبنی بر پخش مجدد این برنامه از تلویزیون پس از حواشی پیش‌آمده اعلام نشده است. با این همه از آنجا که تلویزیون هزینه بالایی را برای تولید آکساسوار و دکور این مسابقه‌ی تلویزیونی صرف کرده است، انتظار می‌رود به همین راحتی‌ها از کنار ادامه تولید و پخش این برنامه نگذرد.

چند ثانیه ـ اینستاگرام ـ ایسنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس