دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

مصاحبه سلنا گومز در جدیدترین برنامه تلویزیونی جیمی فالون

تاریخ نشر :جمعه 09 دسامبر 2022 اشتراک:
مصاحبه سلنا گومز اخبار گوناگون
مصاحبه سلنا گومز با کمدین و مجری معروف جیمی فالون را در شو تلویزیونی پر مخاطب وی را خوانده و عکس های منتشر شده از وی در این برنامه را تماشا کنید.

سلنا گومز این هفته مهمان مجری معروف جیمی فالون در برنامه  “تونایت شو” بود و در گفتگو با جیمی از آهنگ جدید و همچنین نامی که برای کلیه اش گذاشته و موضوعات دیگر صحبت کرد. قسمتی از عکس ها و مصاحبه سلنا گومز در جدیدترین اپیزود این برنامه شبانه پر مخاطب را مشاهده می کنید.

مصاحبه سلنا گومز با جیمی فالون

سلنا ۳۰ ساله در این مصاحبه تلویزیونی یک دست لباس مشکی شیک با طرح راه راه به تن داشت و به گزارش پرشین وی هدف اصلی او از شرکت در این برنامه معرفی بیشتر فیلم مستند خود به نام “سلنا گومز: ذهنم و من” بود که فیلمبرداری آن از هفت سال پیش شروع شده بود.

مصاحبه سلنا گومزاستایل سلنا در برنامه جیمی فالون

وی درباره فیلم مستند زندگی اش گفت: “در این مستند، به نحوی به بخش های مختلف زندگی ام از شناسایی بیماری [لوپوس] و تمام چیزهایی که به دنبال آن باید پشت سر می گذاشتم، پرداخته شده است. نمی خواهم دروغ بگویم، نمی توانم آن را ببینم. راستش را بخواهید از انتشار آن هم واهمه داشتم ولی می دانستم صادق بودن و کاملا شفاف بودن چیزهاییست که دوست دارم با آنها شناخته شوم. نمی خواهم دست نیافتنی باشم. می خواهم مردم بدانند اگر دچار این مسائل هستند، فقط برای آنها نیست و تنها نیستند.”

جیمی فالونگفتگو سلنا گومز در جدیدترین اپیزود برنامه تونایت شو جیمی فالون

آهنگ آتی سلنا گومز با متن ترانه متفاوت

در طول مصاحبه سلنا گومز ، این خواننده درباره آهنگ جدیدی که در آینده نزدیک قرار است منتشر کند نیز توضیحاتی داد:

“من به نوشتن “آهنگ های دختر ناراحت” عادت کردم چون در این کار خوب هستم. ولی آماده ام آن را تغییر دهم و فکر می کنم مردم هم دوست خواهند داشت.”

جیمی مجری ۴۸ ساله در بخش دیگری از این گفتگو درباره ملاقات سلنا با رئیس جمهور جو بایدن و همسر او جیل در کاخ سفید سوال کرد که چندی پیش برای صحبت درباره مقوله های “سلامت روانی” به گفتگو نشسته بودند.

گومز گفت: “آن ملاقات، فقط یک مکالمه بود. امیدوارم چیزهای بیشتری اتفاق بیفتند. ولی در هر حال بودن در آنجا با گروه دیگری از جوانان و صحبت درباره سلامت روان و بحرانی که در آن هستیم بسیار فوق العاده بود.”

جیمی فالون و سلنا گومزمصاحبه سلنا گومز با جیمی فالون و شرکت در مسابقه طنز

وی همچنین اظهار داشت انجام کارهای خیرخواهانه به او احساس هدفمندی می دهد: “از برخی جهات احساس خودخواهی می کنم چون می خواهم کارهای بیشتری انجام دهم ولی خوب می دانم تا زمان مرگم این دست از این مبارزه برنمی دارم. فکر می کنم سلامت روانی موضوع بسیار مهمی است و باید روی آن تمرکز کرد.”

نام کلیه پیوندی سلنا خواننده مشهور

در قسمت دیگری از این گفتگو جیمی فالون به قوه طنز سلنا برای نام گذاری کلیه اش اشاره کرد و به گزارش پرشین وی دلیل این کار را پرسید:

“من چند سال پیش عمل پیوند کلیه انجام دادم و به منظور روشی برای کنار آمدن با این موضوع، با خودم فکر کردم نامی برای کلیه ام بگذارم، عجیب است، می دانم، ولی این کار را انجام دادم و نام آن را از روی اسم “فرد ارمیسن” انتخاب کرده و به همین اسم گذاشتم.”

فرد ارمیسنفرد ارمیسن که سلنا از روی نام او برای کلیه اش اسم گذاشته

در زمان مصاحبه سلنا گومز ، جیمی فالون در واکنش به اینکه چرا سلنا نام کمدین معروف را برای کلیه اش گذاشته از او دلیل انتخاب این اسم را پرسید و وی در جواب گفت: “چون سریال کمدی “پورتلندیا” (Portlandia) و تمام دیگر کارهای او را دوست دارم.”

مجری بار دیگر پرسید آیا فرد [ارمیسن] از این نامگذاری اطلاع دارد و گومز در جواب گفت: “بله، برایم گل هم فرستاد.”

فصل جدید سریال تنها کشتار درون ساختمان

در طول این گفتگو این خواننده و بازیگر معروف که یکی از فالو شده ترین چهره های معروف در شبکه اجتماعی نیز هست به سریالش به نام “تنها کشتار درون ساختمان” اشاره کرد و خبر داد که فیلمبرداری فصل سوم این سریال در ماه ژانویه آغاز خواهد شد و درباره کار با دو همبازی معروف و کمدین خود استیو مارتین و مارتین شورت نیز گفت:

مسابقه طنز سلنا گومزمسابقه تخم مرغی با سلنا گومز

“کار کردن با استیو و مارتی بسیار سرگرم کننده و شاد است. به راستی رویاییست. آنها فوق العاده هستند.”

سلنا و جیمی فالون در بخش دیگری از این شو تلویزیونی یک مسابقه طنز با تخم مرغ نیز داشتند، بدین ترتیب که از بین چندین تخم مرغ، باید نوع پخته آن را شناسایی کرده و با زدن آن به پیشانی شان، واقعیت آن را متوجه می شدند، کسی که دوبار پشت سر هم تخم مرغ خام انتخاب می کرد، بازنده این مسابقه محسوب می شد.

تیپ طوسی سلنا گومزمصاحبه سلنا گومز و استایل او هنگام ورود به استودیو

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس