دختران بازداشتی اعتراضات پیرامون مرگ مهسا امینی در ندامتگاه

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 29 سپتامبر 2022 اشتراک:
دختران بازداشتی اعتراضات پیرامون مرگ مهسا امینی در ندامتگاه اخبار گوناگون
بعد از مرگ مهسا امینی دختر بیست و دو ساله سقزی که توسط گشت ارشاد دستگیر شده بود جنجال های فراوانی شکل گرفت و در نهایت عده ای به خیابان ها آمدند و نسبت به مرگ او اعتراض کردند.

ندامتگاه تهران این روزها محل بازداشت دختران جوانی است که نسبت به مرگ مهسا امینی اعتراض داشته اند . هشتک مهسا امینی با عبور از ۱۵۰ میلیون رکورد توییتر را در دست دارد و همچنان اعتراضات نسبت به علت مرگ او برپاست. تصاویری از زنان بازداشتی اعتراضات پیرامون مرگ مهسا امینی در ندامتگاه تهران را در پرشین وی ببینید.

زنان بازداشتی اعتراضات پیرامون مرگ مهسا امینی

تصاویری از حضور زنان بازداشت شده اعتراضات اخیر پیرامون مرگ مهسا را در ندامتگاه زنان تهران منتشر شد..

تصاویری از بازداشتی های اعتراضات در ندامتگاه

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، درباره قضیه مرگ مهسا امینی و تحقیقات مجلس در این مورد گفت: اطلاع‌رسانی و شفاف سازی برای افکار عمومی بسیار حائز اهمیت است، دستگاه‌های متولی نظیر صداوسیما باید به خوبی اطلاع ‌رسانی کنند. از طرفی دشمن به دنبال این است که اطلاعات غلط بدهد و عده‌ای هم به دنبال موج سواری هستند.

اعتراضات مهر 1401دختران بازداشتی اعتراضات پیرامون مرگ مهسا امینی در ندامتگاه

محمد صالح جوکار، افزود: نکته قابل توجه این است که کار باید به صورت ریشه‌ای بررسی شود. مجلس این اقدام را انجام داده و دولت و قوه قضائیه هم به همین ترتیب اعلام کردند که در حال بررسی ابعاد قضیه هستند.

زنان بازداشتی اعتراضات در ندامتگاهزنان بازداشتی اعتراضات در ندامتگاه

در مجلس کمیته‌ حقیقت یاب برای بررسی و تحقیق متشکل از نمایندگان، کارشناسان حقوقی و قضایی و معاونت نظارت مجلس برای بررسی ابعاد قضیه مهسا امینی شکل گرفته که در آن گزارشات فراجا، بیمارستان، پزشکی قانونی و سایر نهادها بررسی می‌شود. البته به دنبال این هستیم که گزارش مستند، مکتوب و رسمی از پزشکی قانونی برسد که آن گزارش برای صحن علنی مجلس آماده شود.

قضیه مهسا امینیزنان بازداشتی اعتراضات مهر ۱۴۰۱

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی درباره واکنش مردم به فیلمی که پلیس از مهسا امینی منتشر کرده است تصریح کرد: در هر صورت به مستندات توجه می‌کنیم و هر آنچه که سندیت داشته باشد برای ما ارجحیت دارد.

جزئیات حادثه منجر به فوت مهسا امینی از زبان رئیس پلیس پایتختجنجال های مرگ مهسا امینی

البته ما هنوز گزارش خود را آماده نکردیم وقتی که تحقیقات را به صورت کامل انجام دادیم گزارش نهایی را خدمت مردم ارائه می‌کنیم.

اینستاگرام ـ چند ثانیه ـ خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس