پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

متقاضیان چک بخوانند/صدور دسته چک منوط به این اقدام شد

تاریخ نشر :سه‌شنبه 28 نوامبر 2023 اشتراک:
متقاضیان چک اخبار گوناگون
در دنیای امروز برای معامله و خرید از راه های مختلفی برای تبادل پول استفاده می شود. یکی از این راه ها استفاده از چک است که سال هاست شرایط استفاده از آن تغییر کره است.

نقش چک در نظام اقتصادی باعث شده است حساسیت بسیار زیادی برای صدور و استفاده از آن به وجود اید. یکی از بهترین ابزارهایی است که برای پرداخت وجه مورد استفاده افراد قرار می گیرد  و اعتبار بسیار زیادی دارد و افراد صاحب چک باید مراقب باشند که اعتبار چکشان به خطر نیفتد. متقاضیان چک را در پرشین وی ببینید.

متقاضیان چک

مدیر اداره نظارت بر نظام‌های پرداخت بانک مرکزی گفت: تا پایان این ماه ارائه دسته چک‌های جدید تنها با ثبت اطلاعات متقاضی در سامانه املاک و اسکان امکانپذیر می‌شود.
مانی یکتا با اعلام این خبر گفت: بانک مرکزی موظف است از ارائه برخی خدمات بانکی به کسانی که اقدام موثری در ثبت اطلاعات مسکن هایشان در سامانه املاک و اسکان انجام نداده اند، جلوگیری کند.

/صدور دسته چک منوط به این اقدام شد/صدور دسته چک منوط به این اقدام شد

شرط صدور دسته چک

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، ادامه داد:با توجه به تعاملات مثبتی که با وزارت راه و شهرسازی داشتیم مقرر شد که به صورت مشخص در خصوص خدمت درخواست صدور دسته چک جدید در فاز اول و فاز دوم در خصوص خدمات مرتبط با انتقال وجه کارتی از طریق برنامک‌های هوشمند تلفن همراه همکاری کنیم.

درخواست صدور دسته چک جدید در فاز اول و فاز دومدرخواست صدور دسته چک جدید در فاز اول و فاز دوم

مدیر اداره نظارت بر نظام‌های پرداخت بانک مرکزی اضافه کرد: این موضوع از یک هفته قبل آغاز شده و تا پایان این ماه ادامه دارد. مستندات و اطلاعات آن را دریافت کردیم و به زودی نیز عملیاتی می‌شود.

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده