یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

استایل جدید و سرخ پوستی نفیسه روشن در کنار لئو و سیلویا در یک کنسرت خارجی

تاریخ نشر :یکشنبه 02 اکتبر 2022 اشتراک:
نفیسه روشن در کنسرت اخبار گوناگون
نفیسه روشن بازیگر مشهور ایرانی علاقه بسیار زیادی به کنسرت و صدای خواننده های مطرح دارد. استایل جدید نفیسه روشن در کنار لئو و سیلویا در یک کنسرت خارجی را در ادامه ببینید.

نفیسه روشن که از بازیگران پرحاشیه کشور مان است همواره استایل های متفاوتی را امتحان می کند. تیپ سرخپوستی او در یک کنسرت از متفاوت ترین استایل های او تاکنون بوده است. نفیسه روشن با تیپ سرخپوستی و در کنار لئو و سیلویا  را در پرشین وی ببینید.

نفیسه روشن با تیپ سرخپوستی در کنسرت

خانم روشن با انتشار عکس زیر نوشت :

همه ما از یک قبیله ایم

همه ما جز قبیله انسانیت و مهربانی هستیم

توی موسیقی به یکی از ارزوهام رسیدم

لئو و سیلویا عالی بودن

استایل جدید نفیسه روشن در کنار لئو و سیلویا در یک کنسرت خارجیاستایل جدید نفیسه روشن در کنار لئو و سیلویا

ممنون از سینا و سپهر عزیز بابت همه زحماتشون بابت کنسرت

خوان لئوناردو سانتیا روخاس یا لئو روجاس یکی از نوازندگان فلوت پن، متولد ۱۸ اکتبر ۱۹۸۴ میلادی در کشور اکوادر است که توانست در پنجمین فصل مسابقه تلوزیونی Das Supertalent که در بریتانیا با نام Britain’s Got Talent شناخته می شود به عنوان نفر اول مسابقات انتخاب شود. کنسرت ((پسر خورشید))لئو روخاس با همراهی سیلویو دانزا

انتخاب لباس‌های استایل بوهو

لباس‌هایی که برای سبک پوشش بوهو و استایل بوهو انتخاب می‌کنید باید دارای طرح و الیاف برگرفته از طبیعت باشند. زمانی که می‌خواهید کمد لباس خودتان را بر اساس این استایل درست کنید، مواردی انتخاب کنید که از جنس طبیعت باشند، همانند الیاف پنبه، کتان، مخمل، ابریشم، خز، جیر و دیگر الیاف طبیعی.

نفیسه روشن با تیپ سرخپوستینفیسه روشن با تیپ سرخپوستی

شما همچنین در انتخاب طرح و رنگ هم باید محتاط‌تر باشید، و رنگ‌هایی از دل طبیعت استفاده کنید، همانند سفید، بژ، قهوه‌ای ، قرمز، سبز تیره.
در نظر داشته باشید که پوشیدن خز، به دلیل آسیب به محیط زیست و حیوانات، می‌تواند جلوه ناخوشایند داشته باشد. اما اگر دوست دار خز هستید و نمی‌خواهید به محیط‌زیست آسیبی بزنید، می‌توانید از خر مصنوعی استفاده کنید.

اینستاگرام  _ تناما

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده