جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

روایت نگار جواهریان از صبوری پدر مرحومش وقتی خانم بازیگر ۵ ساله بوده

تاریخ نشر :دوشنبه 19 سپتامبر 2022 اشتراک:
روایت نگار جواهریان از صبوری پدر مرحومش وقتی خانم بازیگر 5 ساله بوده اخبار گوناگون
همسر رامبد جوان با حضور در مهمانی خاطره ای را از پدرش تعریف کرد. روایت نگار جواهریان از صبوری پدر مرحومش وقتی خانم بازیگر 5 ساله بوده را در ادامه ببینید.

نگار جواهریان که چند سال پیش پدرش را از دست داد و این موضوع به شدت زندگی اش را تحت تاثیر قرار داد یاد و خاطره اش را همچنان زنده نگه داشته است. پدر نگار جواهریان را در پرشین وی ببینید.

پدر نگار جواهریان

روایت نگار جواهریان از صبوری پدر مرحومش وقتی خانم بازیگر ۵ ساله بوده

چطور می توانم در مقابل رفتارهای فرزندم صبور باشم؟

گاهی والدین نمی توانند در مقابل رفتارهای بد فرزندشان صبور باشند و آنها را به خاطر بدرفتاری های شان کتک می زنند. گاهی برخی والدین نیز نمی توانند همیشه در مقابل رفتارهای مختلف فرزندشان صبر و شکیبایی داشته باشند. آنها به طور کلی علاقه ای به شنیدن حرف های فرزندشان ندارند و نمی توانند در انجام کارهای فرزندشان با او همراه شوند. این گونه والدین همیشه با فرزندانشان مشکل خواهند داشت و رفتارهای آنها تأثیرات بسیار بدی بر فرزندشان می گذارد و خود آنها نیز همیشه احساس عذاب وجدان می کنند.

روایت نگار جواهریان از صبوری پدر مرحومش وقتی خانم بازیگر 5 ساله بودهروایت نگار جواهریان از صبوری پدر مرحومش

همه ی پدر و مادرها گاهی از دست فرزندان شان عصبانی و ناراحت می شوند ، به خصوص زمانی که خود آنها کار و مشغله ی زیادی دارند و فرزندشان به آنها امر و نهی می کند . معمولا پدر و مادرها در این شرایط زیاد حوصله ی فرزندشان را ندارند و در عین حال با او بد رفتاری نیز نمی کنند.

پدر و مادرانی که آستانه ی تحمل پایینی دارند، معمولا زیاد سر فرزندانشان داد می زنند ، آنها را مسخره می کنند و به آنها فحش می دهند و حرف بد می زنند.
والدینی که زیاد از فرزندانشان انتظار زیادی دارند و دوست دارند همیشه بر کارهای آنها نظارت داشته باشند و به فرزندان شان امر و نهی می کنند، وقتی همه چیز مطابق میل آنها پیش نمی رود عصبانی می شوند.

پدر نگار جواهریانپدر نگار جواهریان

آنها انتظار دارند همه چیز عالی و خوب باشد. اگر فرزندشان به حرف های آنها گوش نکند آنها از کوره در می روند. چنین والدینی احساسات فرزندشان را جریحه دار می کنند و اعتماد به نفس او را پایین می آورند. چنین فرزندی نیز به جای این که رفتار بهتری داشته باشد، از والدینش الگو می گیرد و مثل آنها بدرفتاری می کند.

پدر نگار جواهریانخانواده جواهریان

اینستاگرام _ راسخون

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس