دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

پوشش پاییزی هانده ارچل زیباترین بازیگر زن مسلمان جهان

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 01 دسامبر 2022 اشتراک:
پوشش پاییزی هانده ارچل اخبار گوناگون
هانده ارچل امروزه به دلیل جذابیت و زیبایی بی نظیرش و حضور در سریال های موفق ترکیه به محبوبیت زیادی دست یافته است و در ایران نیز بسیار طرفدار دارد که کارهای او را دنبال می کنند.

هانده ارچل زیباترین بازیگر زن مسلمان جهان معرفی شده است. او چهره ای ارام و دلنشین دارد و در سریال های ترکی درخشش فراوانی داشته است. علاوه بر این مقام دوم مسابقات زیبایی که در سال ۲۰۱۲ در کشور آذربایجان برگزار شد را به دست اورده است. پوشش پاییزی هانده ارچل را در پرشین وی ببینید.

پوشش پاییزی هانده ارچل

پوشش پاییزی هانده ارچلپوشش پاییزی هانده ارچل

فعالیت هنری هانده ارچل

هانده ارچل در زمینه های مدلینگ، بازیگری و مجری گری فعالیت دارد. هانده اولین بار در سن ۲۱ سالگی وارد دنیای بازیگری شد. او در ابتدا در سریال درخت زندگی نقش آفرینی نمود اما با بازی در مدرسه دیوانه در میان مردم بسیار محبوب و شناخته شد. اما شهرت او زمانی اوج گرفت که در فیلم دختران آفتاب، به عنوان کارکتر سلین به نقش آفرینی پرداخت. در کنار فعالیت های هنری، هانده ارچل به عنوان سفیر تجاری برخی برند های معروف ترکیه از جمله لورآل می باشد.

روابط عاشقانه هانده ارچل، بازیگر معروف ترکیه ای

معمولا یکی از جذاب ترین بخش های بیوگرافی بازیگران، بخش عاشقانه زندگی آنها می باشد که هانده آرچل نیز از این امر مستثنی نیست. آشنایی ارچل با اکین مرت دایماز در سال ۲۰۱۵ بسیار جنجالی شد اما بعد از دو سال از یک دیگر جدا شدند. این در حالی است که از سال ۲۰۱۸ هانده با یکی از خوانندگان مشهور در عرصه موسیقی پاپ در ترکیه به نام مورات دالکیلیج وارد رابطه شده و در حال حاضر نیز همچنان با یک دیگر می باشند.

البته هانده و مورات برای مدتی از یکدیگر جدا شدند اما پس از فوت مادر ارچل، آنها بر دیگر به رابطه سابق خود باز گشتند.

 زیباترین بازیگر زن مسلمان جهانزیباترین بازیگر زن مسلمان جهان
 زیباترین بازیگر زن مسلمان جهاناستایل پاییزی بازیگر ترکیه

هانده ارچل در مصاحبه اش از آرزوی کودکی اش که بازیگری است، می گوید. آرزویی که هر چه بیشتر می گذشت بزرگ تر می شد و بالاخره در دوران دانشجویی از تصمیم خود مطمئن شد. هانده ارچل می گوید، به یکی از بزرگ ترین آرزوهایم یعنی بازیگری رسیده ام اما این باعث نمی شود تا دست از تلاش بکشم و متوقف شوم.

در حال حاضر یکی دیگر از آرزوهای بزرگ او، نقش آفرینی در مقابل دو ستاره هالیوود به نام، لئوناردو دیکاپریو و رایان گاسلینگ می باشد.

اینستاگرام ـ ستاره

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس