ست حلقه بهنوش بختیاری و همسرش محمدرضا آرین در یک سلفی جنجالی

تاریخ نشر :یکشنبه 02 اکتبر 2022 اشتراک:
حلقه بهنوش بختیاری و همسرش اخبار گوناگون
بهنوش بختیاری, بازیگر نقش های طنز و یکی از جنجالی ترین هنرمندان کشورمان با انتشار تصویری از حلقه ست خودش و شوهرش رونمایی کرد. این تنها تصویری است که خانم بازیگر از همسرش منتشر کرده است.

عدم علاقه همسر خانم بازیگر به انتشار تصویرش بارها توسط بهنوش بختیاری رسانه ای شده است و تصاویر مختلفی که از آنها به عنوان همسر بازیگر خانم یاد شده همه همکاران و یا دوستداران ایشان بوده اند. حلقه بهنوش بختیاری و همسرش را در پرشین وی ببینید.

حلقه بهنوش بختیاری و همسرش

ست حلقه بهنوش بختیاری و همسرش محمدرضا آرین در یک سلفی جنجالی

ست حلقه بهنوش بختیاری و همسرش محمدرضا آرین در یک سلفی جنجالیست حلقه بهنوش بختیاری و همسرش محمدرضا آرین در یک سلفی جنجالی

بهنوش بختیاری یکی از سلبریتی های کشورمان است که زندگی خصوصی اش بارها و بارها با حاشیه سازی روبرو شده است.بهنوش بختیاری تیرماه سال ۸۶ با محمدرضا آرین نویسنده و کارگردان کشورمان ازدواج کرد اما تابحال هیچ تصویری از همسر خانم بازیگر منتشر نشده است. بهنوش بختیاری  در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۴ بهترین بازیگر نقش دوم زن شد.

زندگی شخصی بسیاری از چهره های مشهور زیر ذره بین طرفداران و مخالفانشان قرار دارد و بر همین اساس حاشیه جزو جداناشدنی زندگی این افراد سرشناس است.
بهنوش بختیاری یکی از سلبریتی های کشورمان است که زندگی خصوصی اش بارها و بارها با حاشیه سازی روبرو شده است و انتشار تصاویری متعدد و معرفی آنها به عنوان همسر خانم بازیگر یکی از پررنگ ترین حاشیه های چند سال اخیر است.

منتشر نشدن عکسی از همسر بهنوش بختیاری دلیلی برای کنجکاوی برخی از انسان های جستجوگر شد تا هر از چندگاهی با انتشار عکسی و معرفی او به عنوان همسر بهنوش بختیاری حواشی جدیدی برای خانم بازیگر رقم بزنند.
بهنوش بختیاری که حالا بیشتر از ۱۰ سال از عمر زندگی مشترکش میگذرد به بهانه های مختلف بارها و بارها اعلام کرده است که هیچ عکسی از همسرش در اینترنت وجود ندارد و تنها دلیل این امر بی علاقه بودن همسرش به انتشار عکس است اما باز هم ماجرای انتشار عکس های منتسب به همسر ایشان داستانی ادامه دار است.

حلقه بهنوش بختیاری و همسرشمدیر برنامه های خانم بازیگر

یکی دیگر از عکس هایی که به عنوان همسر بهنوش بختیاری معرفی شد تصویر بالا است .

بهنوش بختیاری طبق معمول باز هم به انتشار این عکس اشتباه از همسرش واکنش نشان داد و نوشت : متاسفانه در بعضی از سایتا ذکر شده که ایشون همسر من هستن..در صورتی که ایشون مدیر برنامه بنده آقای غفوری هستن که همیشه و همه جا همراه منن و از همسر بنده هیج عکسی در فضای مجازی وجود نداره..چون ایشون علاقه ای به این داستانا ندارن….

اینستاگرا م ـ شمانیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس