استایل جدید سینا مهراد و مادرش که بهترین پسر دنیا رو داره

تاریخ نشر :شنبه 09 جولای 2022 اشتراک:
سینا مهراد و مادرش اخبار گوناگون
خانواده سهیلی یکی از مشهور ترین خانواده های هنری در ایران است. سینا و ساعد دو برادر مشهور سینمای ایران هستند. استایل جدید سینا مهراد و مادرش را در یک پارک در ادامه ببینید.

حامد سریال پدر و آقازاده این روزها به سینما رفته است و سعی کرده است بازی متفاوتی از خود در فیلم سینمایی شادروان ارائه داهد. استایل سینا مهراد و مادرش را در کنار یکدیگر در فضایی باز را در پرشین وی ببینید.

سینا مهراد و مادرش

سلامتی مادرم
که بهترین پسر دنیا را دارد …😁😉
❤️

استایل جدید سینا مهراد و مادرشاستایل جدید سینا مهراد و مادرش که بهترین پسر دنیا رو داره

برادر ساعد سهیلی سینا مهراد یکی از بازیگر معروف سینما ایران که به دلایلی اقدام به تغییر فامیلی خود کرده است.ساعد سهیلی و سینا مهراد هر دو فرزندان سعید سهیلی هستند و در فیلم ها و سریال های زیادی ایفای نقش کرده اند.

به من محول شد تا اینکه طی یک دوره چهار پنج ساله که درگیر تحصیل بودم، این کار را کنار گذاشتم. سرانجام از ۱۹ سالگی دوباره با کار تئاتر شروع کردم، تست دادن در دفاتر سینمایی و ایفای نقش در پروژه های مختلف را از سر گرفتم تا اینکه سرانجام حالا به نقش اصلی رسیده ام.

سینا مهراد و مادرشاستایل جالب سینا مهراد

وی با بیان اینکه پله پله در حوزه کاری خود جلو آمده است، افزود: «پدر» اولین تجربه ای است که با گروهی حرفه ای دارم. نحوه انتخاب من هم به این شکل بود که تهیه کننده و کارگردان سریال «پدر» زمان پخش سریال «سایه بان» بازی مرا دیده و پسندیده بودند و سپس برای این کار با من تماس گرفتند.

نقش حامد در سریال پدر

این بازیگر درباره ویژگی های نقش خود در «پدر» توضیح داد: حامد از لحاظ پایه و درون خیلی به من نزدیک است، چون من هم در خانواده ای مذهبی بزرگ شده و زندگی می کنم اما او شیطنتی را که من دارم ندارد. حامد آدم خیلی آرامی است که سرش به کار خودش گرم است، زندگی اش را پیش می برد و به کسی کاری ندارد.

سینا سهیلیسینا مهرداد در کودکی

مهراد ادامه داد: شخصیت مادرم در سریال که لعیا زنگنه ایفای آن را برعهده دارند،
خیلی به مادر خودم شبیه است. حتی قربان صدقه رفتن ها و نگاه کردن های او به حامد نیز مثل رابطه مادرم با من است.

آقای مهدی سلطانی هم که نقش پدرم را بازی می کنند، دکتر و استاد دانشگاه هستند و
من که هیچوقت برخوردی با او نداشتم، یکی از آرزوهایم بازی کنار ایشان بود. حرف زدن معمولی آقای سلطانی سر صحنه برای من به منزله کلاس بازیگری است و هر جمله ای را که به من می گویند طلا می گیرم و در ذهنم حفظ می کنم.

اینستاگرام  ـ مثلث آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس