صحبت های جنجالی مهران مدیری ۸ سال قبل درباره تلویزیون

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 29 سپتامبر 2022 اشتراک:
صحبت های جنجالی مهران مدیری اخبار گوناگون
مهران مدیری موفق ترین بازیگر و کارگردان و مجری در زمینه طنز بود و سال ها فعالیت او در صدا و سیما خاطرات فراوانی برای نسل های مختلف ساخته بود که به نظر می رسد دیگر هرگز او و آثارش را در صدا و سیما نبینیم.

بعد از مرگ دختر جوان سقزی و اعتراضات اقشار مختلف, تعدادی از هنرمندان هم برای همیشه از عرصه بازیگری خداحافظی کردند. اما در میان آنها مهران مدیری با انتشار ویدویی درخواست کرد آثارش از تلویزیون پخش نشود و همین موضوع باعث حاشیه های فراوانی شد و در نهایت با خروج مدیری از کشور به نظر می رسد همکاری او برای همیشه با صدا و سیما خاتمه یافته است.  صحبت های جنجالی مهران مدیری ۸ سال قبل درباره تلویزیون را در پرشین وی ببینید.

صحبت های جنجالی مهران مدیری

منابع خبری در توییتر از مهاجرت مهران مدیری از ایران خبر دادند و به بررسی نحوه خروج این چهره سرشناس از کشور با وجود ممنوع الخروجی پرداختند.

مهران مدیری با برخی مواضع خود به تحریک آشوبگران و دامن زدن به اغتشاشات کمک کرده بود، به واسطه دستور دادستان ممنوع الخروح شده بود.

صحبت های جنجالی مهران مدیریصحبت های جنجالی مهران مدیری

با این حال شنیده ها حاکی از آن است که مهران مدیری بلافاصله از کشور‌ خارج شده است.

مهران مدیری بدون توجه به تحقیقات پزشکی درباره مرگ مهسا امینی مواضعی اتخاذ کرده بود که به تحریک های بیرونی برای آشوب و برهم زدن امنیت کشور کمک می کرد.

مهاجرت مهران مدیریمهاجرت مهران مدیری

یک فعال رسانه‌ای در توئیتی نوشت: مدیری دو روز پس از انتشار ویدیوی همراهی با اغتشاشات (روز دوم مهر) کشور را به مقصد امارات ترک کرده است. خروج فرارگونه مدیری، پیش از تکمیل گردش کار ممنوع الخروجی وی بوده است. گویا دبی مقصد نهایی وی نیست.

خروج فرارگونه مدیریخروج مدیری از کشور

پیشتر علیرضا قزوه نویسنده و شاعر که ریاست دفتر شعر، موسیقی و سرود صدا و سیما را بر عهده دارد، در توییتر خود به مهران مدیری حمله کرد.

او در صفحه توییترش نوشت: طرف آنقدر از همین صدا و سیما خورده که افعی شده حالا درآمده که من با صدا و سیما همکاری نمی‌کنم. تو گوشت و پوست و استخوانت از صدا و سیماست. اگه صدا و سیما نبود تو الان در برره پایین باید نخود می خوردی و بز می چراندی!

شبکه نسیم با اتمام ماه محرم و صفر، جدول پخشی اعلام کرده که نامی از «دورهمی» در آن دیده نمی‌شود. در حالی که قرار بود قسمت‌های جدید این برنامه تلویزیونی همزمان با آغاز ماه ربیع‌الاول روی آنتن برود، اظهارات اخیر مهران مدیری و حاشیه‌های پیش‌آمده به نظر می‌رسد در غیبت این برنامه در کنداکتورِ تلویزیون، تاثیر داشته باشد. قرار بود «دورهمی» تا پایان سال ۱۴۰۱ روی آنتن باشد اما اعلام برنامه‌های پاییزی شبکه نسیم این را نشان نمی‌دهد.

مهران مدیری کارگردان، بازیگر، خواننده و مجری ایرانی است. او تاکنون ۹ بار برنده جایزه حافظ شده است. ساعت خوش، پاورچین، شب‌های برره، قهوه تلخ، مرد هزارچهره و دورهمی از جمله برنامه‌ها و سریال‌های طنزی است که مهران مدیری در سه دهه اخیر کارگردانی کرده و با استقبال مخاطبان نیز مواجه شده است.

اینستاگرام ـ همشهری انلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس