چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

جدیدترین استوری سحر قریشی از چهره اش که تا به حال ندیده اید

تاریخ نشر :شنبه 29 اکتبر 2022 اشتراک:
استوری سحر قریشی اخبار گوناگون
حاشیه هایی که خانم بازیگر در طی این سال ها داشته است باعث شده است که از دنیای حرفه ای دور شود. به نظر می رسد سحر قریشی را دیگر در هیچ فیلم و سریالی نبینیم .

سحر قریشی این روزها در دبی به سر می برد و گاهی هم به اتفاقات کشور واکنش نشان می دهد. او که خودش دنیایی از حاشیه و جنجال را در طی این سالها به دنبال داشته است مدتی با خواننده پرحاشیه ساکن ترکیه وارد رابطه شد و تقریبا روزی نبود که خبر جدایی و دعوای آنها فضای مجازی را پر نکند. استوری سحر قریشی را در پرشین وی ببینید.

استوری سحر قریشی

جدیدترین استوری سحر قریشی از چهره اش که تا به حال ندیده اید

جدیدترین استوری سحر قریشی از چهره اش که تا به حال ندیده ایدجدیدترین استوری سحر قریشی از چهره اش که تا به حال ندیده اید

.سر فیلمبرداری فیلم لج و لجبازی از طریق همبازی اش سیاوش خیرابی به حسین سهیلی زاده کارگردان سریال «دلنوازان» برای نقش یلدا معرفی شدبه این ترتیب با پخش این سریال از ۴ مهر ۸۸ در کنار چهره های نوظهور دیگری چون شاهرخ استخری و سمانه پاکدل به اوج شهرت رسید.

در سال ۱۳۹۵ بود که خانم قریشی در یک گفتگوی اینترنتی با رضا رشیدپور خبر مَحرم شدن خود با امید علومی خواننده پاپ را رسانه ای کرد و در این رابطه گفت:من به هر حال در شرایطی نیستم که بخواهم تنها زندگی کنم ، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان در مرحله نامزدی برای آشنایی بیشتر با هم هستی .

سحر قریشی با لنز رنگیسحر قریشی با لنز رنگی

آشنایی سحر و امید علومی در فیلم «دریا کنار» سال ۱۳۹۳ شروع شد ، امید علومی علاوه بر خوانندگی و ساخت موسیقی فیلم ، کنار سحر قریشی نیز بازی کرد.در نهایت چند ماه دیگر این دو کنار هم دیده نشدند و خانم بازیگر رسما در یک گفتگو اعلام کرد مجرد بوده و منکر هرگونه رابطه قبلی خود شد.

مصاحبه بازیگر جنجالی نیسان ابی

او که به گفته خودش پسر خانواده است! رابطه بسیار نزدیکی هم با برادرش دارد. سپهر برادر سحر قریشی است که برعکس خواهرش علاقه زیادی به بازیگری ندارد! با سحر قریشی هم‌صحبت شدیم تا از ایده‌آل‌های زندگی‌اش بگوید، از رابطه‌اش با اعضای خانواده، نگاهش به زندگی، حواشی و شایعات و ایده‌هایی که برای آینده در ذهن دارد.

باید بگویم که نه تنها نگاه اعضای خانواده، بلکه نگاه همه نسبت به من تغییر کرده و توقعشان از من خیلی بالا رفته است؛ حتی در انتخاب نقش‌ها و کارهایی که بازی می‌کنم خیلی مرا نقد می‌کنند و چون شخصیت واقعی ام می‌شناسند زمانی‌که خبر حاشیه‌ای از من منتشر می‌شود چه در کار چه خارج از آن، واقعا مرا نقد می‌کنند؛

تتوهای خانم بازیگرتتوهای خانم بازیگر

مثلا اینکه چرا فلان فیلم را بازی کردی که این بازخورد منفی را داشته باشد و برایت حاشیه‌سازی شود و البته در مورد کارهای خوب هم تشویق می‌کنند ولی بیشتر در مورد بدها صحبت می‌کنند. امروز وقتی با خانواده‌ام بیرون می‌روم، مادرم دیگر نسبت به علاقه و واکنش مردم عادی رفتار می‌کند ولی گاهی اوقات خیلی کلافه و خسته می‌شود؛

مثلا زمانی که برای صرف شام به رستوران می‌رویم، آنقدر که من از جایم بلند می‌شوم تا با مردم عکس بیندازم یا جواب سلام و احوالپرسی آنها را بدهم، خانواده‌ام کلافه می‌شود؛ به همین خاطر ترجیحا زیاد با من بیرون نمی‌آیند یا مثلا زیاد نمی‌توانم به خانه اقوام بروم و معمولا تلفنی با آنها در ارتباط هستم.

تتلو: سحر رو میذارم کنار!

تتلو در ادامه نوشته است: من برام نوازنده هام کنسرتم هدفم هوادارام از هر شخص و از هرکس و هرچیزی مهم تره اونی که سرعتمو بگیره و هدفمو نبینه میره کنار میخواد مادر باشه میخواد پدر میخواد زن یا حتی دوست و رفیق مهم فقط یک چیزه هدف

اینستاگرام ـفرادید

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس