شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

استایل جدید دختر پیمان معادی در فرانسه که هم قد باباش شده

تاریخ نشر :شنبه 03 سپتامبر 2022 اشتراک:
استایل دختر بازیگر سینمای ایران اخبار گوناگون
پیمان معادی از پرافتخارترین هنرمندان سینمای ایران است. او که با درباره الی اصغر فرهادی در سینمای جهان شناخته شد موفق شد با فیلم جدایی نادر از سیمین به اسکار برسد.

پیمان معادی از جمله هنرمندان موفق در حرفه و در زندگی شخصی اش است. او زندگی خوب و آرامی در کنار همسرش دارد و حاصل ازدواجشان یک دختر و یک پسر می باشد. استایل دختر بازیگر سینمای ایران را در فرانسه را در پرشین وی ببینید.

استایل دختر بازیگر سینمای ایران

استایل جدید دختر پیمان معادی در فرانسه که هم قد باباش شده

استایل دختر بازیگر سینمای ایراناستایل جدید دختر پیمان معادی در فرانسه که هم قد باباش شده

تاریخچه فرانسه

بزرگ ترین رویداد تاریخی فرانسه ، انقلاب کبیر فرانسه بود که در سال ۱۷۸۹ میلادی  عصر نوینی در تاریخ فرانسه و جهان آغاز نمود ، دانتون و روبسپیر که از سران انقلاب بودند به کشتار شدید مخالفان داخلی پرداخته و عصر ترور یا وحشت را آغاز نمودند ، مخالفان روبسپیر را برکنار نموده و در سال ۱۷۹۴ اعدام کردند اما در تأمین امنیت و ثبات کشور ناکام ماندند و در این شرایط ناپلئون بناپارت در سال ۱۷۹۹ کودتا نمود و در سال ۱۸۰۴ میلادی خود را امپراتور اعلام کرد، با شکست ناپلئون در جنگ واترلو در سال ۱۸۱۵ لویی هجدهم به سلطنت رسید که در زمان او کنگره وین تشکیل شده است.

استایل دختر بازیگر سینمای ایران

استایل دختر پیمان معادی استایل جدید دختر پیمان معادی

مرزهای اروپای مرکزی و از جمله فرانسه و آلمان را ثابت کرد و با پایان جنگ جهانی اول در فرانسه با وجود متحمل شدن خسارات بسیار نواحی آلزاس و لورن را از آلمان پس گرفت ، در ژوئن ۱۹۴۰ میلادی و در جریان حمله برق آسای آلمان نازی به فرانسه ، مارشال پتن به نمایندگی فرانسه پیمان عدم مخاصمه با آلمان را امضا کرد و حکومت دست نشانده هیتلر در فرانسه روی کار آمد و همزمان ژنرال شارل دوگل جمهوری در تبعید فرانسه را در لندن تشکیل داد و با آزاد شدن فرانسه در سال ۱۹۴۴ دولت ژنرال دوگل به پاریس انتقال یافت .

موقعیت و جمعیت فرانسه

فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه یکی از کشورهای واقع شده در اروپای غربی می ‌باشد که دارای منطقه ‌ها و قلمروهای آنسوی دریاهای زیادی نیز هست ، فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس  بعد از دو کشور اسپانیا و مراکش می باشد.

موقعیت و جمعیت فرانسهموقعیت فرانسه

جمعیت فرانسه در حال عبور از مرز ۶۷ میلیون نفر است که با این آمار ، فرانسه در رتبه دومین کشور پرجمعیت پس از آلمان در اتحادیه اروپا نیز قرار می‌گیرد؛ ضمنا مرکز فرانسه و پایتخت آن شهر پاریس است ، پاریس بزرگ ‌ترین شهر این کشور و مرکز اصلی تجارت و فرهنگ فرانسه است.

اینستاگرام ـ گشت آسمان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس