رقابت لاله مرزبان در عکاسی با مدهای هالیوودی

تاریخ نشر :شنبه 19 نوامبر 2022 اشتراک:
استایل لاله مرزبان اخبار گوناگون
زیر سقف دودی فیلم آموزنده ای بود که پوران درخشنده آن را کارگردانی کرد و بازیگران با تجربه و توانمندی همچون مریلا زارعی و فرهاد اصلانی در ان ایفای نقش می کردند در این فیلم با چهره ای جدید و البته با بازی خوب به نام لاله مرزبان اشنا شدیم.

لاله مرزبان در چند فیلم و البته سریال تلویزیونی حضور داشته است. سریال آنام از موفق ترین سریال های این دختر جوان بوده است و در ستایش سه جایگزین حدیث میر امینی در نقش ناز گل شد . او در جشنواره فجر حضوری مستمر در این سال ها داشته است و استایل های او همیشه متفاوت و جذاب بوده است. استایل لاله مرزبان در عکاسی با مدهای هالیوودی را در پرشین وی ببینید.

استایل لاله مرزبان

لاله مرزبان یکی از بازیگرهای جوان و به نام ایرانی است که اخیرا به خاطر استایل و نوع پوشش بسیار مورد توجه و یا نقد قرار گرفته است.  این بازیگر جوان فعالیت هنری خود را با بازی در هوش سیاه شروع کرد، ولی خیلی از مخاطبان تلویزیون او را با سریال ستایش می‌شناسند و آنهایی هم که اهل سینما هستند بازی او را در فیلم‌ های بی همه چیز و زیر سقف دودی به یاد دارند.

رقابت لاله مرزبان در عکاسی با مدهای هالیوودیرقابت لاله مرزبان در عکاسی با مدهای هالیوودی

لاله مرزبان مانند انتخاب نقش و سناریو فیلم هایش در انتخاب لباس هم سلیقه ویژه‌ ای را در پیش گرفته و یکی از هنرمندانی است که اغلب اوقات ظاهری متفاوت دارد و همین موضوع باعث درخشیدن این خانم بازیگر در تمام مراسمات است.

جالب است بدانید که این خانم بازیگر به سبک باورنکردنی ای در انتخاب لباس جسورانه تصمیم می گیرد و معمولا هم از سبک کژوال، شیک و وینتیج پیروی می کند به همین خاطر همیشه در اوج سادگی جذاب و زیبا به نظر می رسد.

استفاده از کت به دور از کلیشه

یکی از دلایلی که باعث جذابیت در استایل لاله مرزبان شده است دور ماندن از کلیشه های صنعت مد و فشن است. این بازیگر از پوشیدن کت های بلند با کفش های پاشنه‌دار نمی هراسد و شجاعانه از ترکیب آنها لذت می برد. لاله مرزبان یکی از هنرمندان مورد علاقه اش که در یکی از مصاحبات خود از آن نام برد آدری هپبور است که به راحتی می توان رد پای این هنرمند به نام را در استایل این بازیگر جوان دید.

استفاده از کت به دور از کلیشهاستفاده از کت به دور از کلیشه

استفاده از رنگ مشکی؛ جذاب و پر قدرت

یکی از رنگ هایی که این خانم بازیگر در خیلی از استایل هایش از آن استفاده می کند رنگ مشکی است که باعث جذاب و با صلابت دیده شدن آن می شود. اگر کمی بیشتر به لباس های مشکی لاله مرزبان دقت کنید متوجه خواهید شد که او معمولا از یک رنگ خالص و پرشور در کنار رنگ مشکی استفاده می کند و یکی از دلایل خیره کننده بودن پوشش این بازیگر نیز همین است.

استفاده از رنگ مشکی؛ جذاب و پر قدرتاستفاده از رنگ مشکی؛ جذاب و پر قدرت

برای مثال لاله مرزبان در جشنواره جهانی فجر با استایلی کاملا مشکی حاضر شد ولی کیف مناسبی انتخاب کرده بود، او یک کیف رودوشی گوچی قرمز روی دوشش انداخته بود که بسیار جلب توجه می کرد.

اینستاگرام ـ وقت صبح ـ شایا نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس