یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

سلین دیون خواننده مشهور کانادایی و پسران دوقلوش در ۹ سالگی

تاریخ نشر :دوشنبه 28 نوامبر 2022 اشتراک:
پسران دوقلوی سلین دیون اخبار گوناگون
شهرت آهنگ تایتانیک از خود فیلم ان هم بیشتر است و صدای خواننده مطرح این فیلم تاثیرگذار بارها بازپخش شده است. سلین دیون خواننده کانادایی الاصلی است که شهرت جهانی دارد.

عشق سلین دیون به همسر مرحومش بر کسی پوشیده نبود و او تا مدت ها بعد از مرگ رنه آنژلیل از فضای رسانه ها دور بود. آنها فرزندان دو قلویی داشتند که بعد از سال ها تصویر انها دوباره رسانه ای شده است.  پسران دوقلوی سلین دیون را در پرشین وی ببینید.

پسران دوقلوی سلین دیون

سلن دیون در مارس سال ۱۹۶۸ در استان کبک کشور کانادا متولد شد. او فعالیت خود در زمینه موسیقی را از سن نوجوانی شروع کرد تا در نهایت به یکی از موفق ترین خوانندگان زن جهان تبدیل شد. او در سراسر جهان هواداران زیادی دارد. اگر شما نیز از طرفداران این ستاره موسیقی هستید، جزئیات بیشتری از زندگی سلین دیون را برای شما آماده کرده‎ایم.

او در پنج سالگی دچار سانحه رانندگی شد

سلن دیون در کودکی در اثر برخورد به کامیون، دچار شکستگی جمجمه شد و تا چند روز بیهوش بود. خوشبختانه با گذشت زمان سلامت خود را به دست آورد و خطری تهدیدش نکرد.

سلین دیون خواننده مشهور کانادایی و پسران دوقلوش در 9 سالگیسلین دیون خواننده مشهور کانادایی و پسران دوقلوش در ۹ سالگی

سلن دیون سیزده خواهر و برادر دارد!

او در خانواده‌ای پرجمعیت متولد شد. بزرگ شدن در چنین خانواده‌ای مشکلاتی مانند مشکلات مالی را برای او به همراه داشت. برای مثال مجبور بود کار کند تا هفته ای ۱۶۰ دلار برای گذراندن امورات زندگی به دست آورد. وی کوچکترین فرزند این خانواده پرجمعیت است و همیشه درباره تلاش‎هایی که در میان آن همه فرزند برای جلب کردن توجه پدر و مادرش می‎کرده صحبت می‎کند.

او همسرش را در سن نوجوانی ملاقات کرد

سلن دیون سال‎ها قبل از ازدواجش با رنه آنژلیل، یعنی هنگامی که نوجوانی ۱۲ ساله بود، او را ملاقات کرد. چون بین آن دو تفاوت سنی به میزان ۲۶ سال وجود داشت، در ابتدا میان آنان رابطه احساسی شکل نگرفت. اما به تدریج به یکدیگر علاقه مند شدند. با اینکه به دلیل این اختلاف سنی زیاد، همیشه از طرف مردم انتقادهای منفی به آنها وارد می‌شده، اما سلن دیون در نهایت تصمیم گرفت با رنه ازدواج کنند.

سلن دیون و رنه آنژلیل به مدت پنج سال در رابطه پنهانی بودند

پیش از اینکه رابطه سلن و رنه علنی شود، پنج سال با یکدیگر به طور پنهانی رابطه داشتند. هنگامی که سلن دیون درون دفترچه یکی از آلبوم‎هایش به عشقش اعتراف کرد، این رابطه علنی شد. بعدها گفت به دلیل اینکه حدس میزده در مورد اختلاف سنی‎شان حرف‎های ناراحت‌کننده‌ای از سمت دیگران بشنود جرات نمی‌کرده رابطه‌اش را علنی کند. به گفته او سن برای آنها فقط یک عدد بوده و احساس قلبی‎شان تنها چیزی است که اهمیت دارد.

سلین دیون خواننده مشهور کانادایی و پسران دوقلوش در 9 سالگیسلین دیون خواننده و خانواده اش

خانواده سلن دیون با خوانندگی او مخالف بودند

علاوه بر توانایی سلن دیون، حمایت‌های همسرش در تبدیل شدن او به یک ستاره بسیار موثر بود. خانواده سلن دیون با حرفه خوانندگی مخالف بودند اما رنه تمام تلاشش را برای تبدیل شدن سلن به یک ستاره به کار بست. او به قدری تلاش کرد که سلن نه تنها در زمان حیات رنه، بلکه پس از مرگ او نیز یک ستاره باقی ماند.

سلن دیون یک فرزند بزرگتر از خودش دارد!

او یک فرزند خوانده دارد که از خودش ۳ ماه بزرگتر است. در واقع همسرش از ازدواج قبلی صاحب یک فرزند پسر شده که بزرگتر از سلن است.

او از آهنگ تایتانیک متنفر بوده است

با اینکه فیلم تایتانیک از به یاد ماندنی ترین فیلم‎های تاریخ سینما است و همچنین آهنگ “My Heart Will Go On” از سلن دیون اثری فراموش نشدنی است، اما تعجب آور است که این خواننده به قدری از این آهنگ نفرت داشت که حاضر نبود آن را ضبط کند! اما همسرش او را تشویق کرد که آن را بخواند. احتمالاً پس از بازخوردهای مثبتی که از این آهنگ دریافت کرده، نظر خود او نیز تغییر کرده است.

سلن دیون عمل زیبایی دندان انجام داده است

با اینکه زیبایی باطنی از ظاهری مهم‎تر است اما هنرمندی که دائم زیر ذره بین قرار دارد به ظاهرش اهمیت بیشتری می‎دهد. شاید فکر کنید سلن دیون یک لبخند هالیوودی دارد، اما در گذشته دندان‎هایی نامتقارن و روی هم افتاده داشته که با چندین عمل زیبایی برطرف شده است.

سلین دیونمراسم ازدواج سلین دیون

او قادر است به پنج زبان زنده دنیا آواز بخواند

سلن دیون می‎تواند به زبان‎های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ژاپنی و اسپانیایی آواز بخواند و با این کار دل میلیونها نفر در سراسر جهان را به دست آورد. با اینکه زبان مادری او فرانسه است اما می‎تواند انگلیسی را نیز به همان خوبی بخواند.

سلن دیون در اولین تور آمریکا صدایش گرفت!

با اینکه می‎دانیم سلن دیون یک خواننده فوق العاده است اما به این معنی نیست که همیشه می‎تواند کاملا بی عیب و نقص اجرا کند. برای مثال، هنگامی که در حال اجرای کنسرت در اولین تور خود به آمریکا بود، ناگهان صدایش گرفت و نتوانست ادامه دهد و اجرا در همان لحظه متوقف شد. علت آن مشکل استفاده بیش از حد از حنجره و در نتیجه التهاب تارهای صوتی بود. با اینکه خیلی از مردم از او نا امید شده بودند، بار دیگر خودش را ثابت کرد و پس از حل مشکلش به روی صحنه بازگشت اما از آن به بعد با احتیاط بیشتری عمل کرد.

او کلکسیونی از کفش دارد

طبیعی است که ستاره‎ای مثل سلن ‌دیون بهترین خانه، ماشین و جواهرات را داشته باشد اما به گفته خودش به خرید کفش بیش از هر چیزی اعتیاد دارد و هنگامی که کفش می‎بیند نمی‏تواند در برابر آن مقاومت کند. در حال حاضر بیش از ۵۰۰ جفت کفش دارد.

ارزش خالص دارایی‎اش ۶۳۰ میلیون دلار است

سلن دیون یکی از ثروتمندترین زنان جهان است و ارزش دارایی او حدود ۶۳۰ میلیون دلار ت خمین زده می‌شود. با وجود مهارت و سخت کوشی‎هایش، رسیدن به چنین جایگاهی مورد انتظار است.

آهنگ تایتانیکخواننده آهنگ تایتانیک و مرگ همسرش

سلین در اوت ۲۰۱۴ تمام کنسرت‎هایش را لغو کرد

در این تاریخ، سلن دیون تمام برنامه‎ها و کنسرت هایش را به دلیل بیماری همسرش کنسل کرد. در آن زمان رنه در سن ۷۲ سالگی از سرطان حنجره رنج می‌برد و سلن دیون با کنسل کردن برنامه‌هایش قصد داشت در این شرایط سخت، کنار همسرش بماند. رنه تا زمان مرگ از عشق و حمایت همسرش محروم نماند.

اینستاگرام ـ هد هد

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس