جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

ادل و ریچ پل نامزدش و تیپ پاییزی او برای صرف شام در رستوران ایتالیایی

تاریخ نشر :جمعه 14 اکتبر 2022 اشتراک:
ادل و ریچ پل اخبار گوناگون
تصاویری از تیپ پاییزی ادل و ریچ پائول نامزدش را که برای صرف شام راهی یک رستوران ایتالیایی در سانتا مونیکا - کالیفرنیا شدند را تماشا کنید.

این روزها ادل خود را برای شروع اقامت مدت ها به تعویق افتاده اش در لاس وگاس آماده می کند ولی روز دوشنبه این هفته زمانی از برنامه پرمشغله خود را به صرف شام در رستوران با نامزدش اختصاص داد. در زیر تصاویری از ادل و ریچ پل را در حین خروج از رستوران مشاهده می کنید.

تیپ پاییزی ادل و ریچ پل

این خواننده مشهور با یک استایل کژوال پاییزی که به گزارش پرشین وی شامل کت بلندی با طرح انتزاعی و شلوار گرمکن خاکستری می شد به همراه نامزدش ریچ پل راهی رستوران ایتالیایی جورجیو بالدی در سانتا مونیکا شد.

ادل و ریچ پلخواننده مشهور ادل در سانتا مونیکا

وی با به تن داشتن شلوار راحتی و کتانی هایی از برند نیو بالانس و همچنین آرایش بسیار کم و طبیعی، ظاهری معمولی داشت ولی کیف سفیدی که از برند لوکس رالف لورن در دست گرفته بود، زرق و برق بیشتری به استایل او داده بود.

کارگزار ورزشی ریچ پل و ادل که از تابستان سال گذشته رابطه عاشقانه شان را علنی کردند فاصله شان را در حین  خروج از رستوران و رفتن به سمت اتومبیلشان حفظ می کردند.

خواننده مشهور و نامزدشاستایل پاییزی ادل و ریچ پل

این خواننده که اقامت کاری او برای اجرا در لاس وگاس از ماه نوامبر امسال آغاز می شود به زودی مجبور است مدام بین خانه خود در لاس وگاس و خانه مشترکش با ریچ پل در لس آنجلس در رفت و آمد باشد.

برنامه جدید کنسرت های ادل در لاس وگاس

ادل در ماه جولای، تاریخ جدید اجراهای خود در لاس وگاس را اعلام کرد و از هوادارانش برای “شکیبایی شان” تشکر کرد، چرا که به گزارش پرشین وی چندین ماه پیش در ژانویه به طور ناگهانی و تنها ۲۴ ساعت قبل اجرا، کنسرت هایش در لاس وگاس را لغو کرد که موجب ضرر چند هزار پوندی به هوادارانش شد. چرا که آنها از قبل هزینه های هتل و هواپیما برای رفتن به این شهر برای شرکت در کنسرت او را پرداخت کرده بودند که همگی این هزینه ها سوخت رفت.

نامزد ادلتیپ ریچ پل در قرار شام با ادل

وی هنگام اعلام تاریخ کنسرت ها، در کنار پوستری که به اشتراک گذاشت نوشت: “کلمات نمی توانند توصیف کنند چقدر خوشحالم که بالاخره می توانم برنامه این کنسرت ها را اعلام کنم. من واقعا از اینکه مجبور شدم آنها را کنسل کنم دلشکسته شدم. می دانم برای برخی از شما تصمیم لغو این برنامه کار وحشتناکی از سوی من بود و همیشه هم متاسف باقی می مانم ولی به شما قول می دهم که تصمیم درستی بود که در آن زمان گرفتم.”

“هر هفته با شما بودن در یک فضای صمیمی چیزیست که همیشه آن را خواسته ام و بهترین کارم را به شما ارائه خواهم داد. برای شکیبایی تان متشکرم، دوست تان دارم، ادل”

کت طرح دار ادلصرف شام ادل و ریچ پل در رستوران ایتالیایی
گریه های ادلگریه ادل در حین عذرخواهی از هوادارانش برای لغو کنسرت های لاس وگاس

تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس