جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

تیپ مایلی سایرس و مادرش و رونمایی از نامزد جدید مادرش

تاریخ نشر :جمعه 06 ژانویه 2023 اشتراک:
تیپ مایلی سایرس اخبار گوناگون
تصاویری از جدیدترین تیپ مایلی سایرس و مادرش تماشا کنید، مادر مایلی به تازگی پس از طلاق از شوهر سابقش بیلی ری و نامزدی او با یک زن بسیار جوانتر از خودش، حالا او نیز از نامزد جدید خود رونمایی کرد که بازیگر سریال فرار از زندان است.

مایلی سایرس و مادرش تیش سایرس که شباهت خیلی زیادی نیز به هم دارند روز سه شنبه این هفته با وجود هوای ابری به همراه یکدیگر در بربنک – کالیفرنیا راهی رسیدگی به امور روزمره شان شدند. در زیر تیپ مایلی سایرس و مادرش را مشاهده می کنید.

تیپ مایلی سایرس و مادرش

سوپراستار ۳۰ ساله که اخیرا به همراه خواننده معروف دالی پارتون ویژه برنامه سال نو میلادی را در شبکه ان بی سی اجرا کرد، به گزارش پرشین وی تیپی کژوال متشکل از هودی آبی رنگ از برند گوچی به تن داشت که آن را با شلوار و چکمه چرم مشکی ست کرده بود.

تیپ مایلی سایرسگردش مایلی سایرس و مادرش

تیش سایرس نیز استایل زمستانی شیکی با کاپشن قرمز برند پرادا و شلوار جین آبی داشت و کیف بزرگی از برند فندی نیز در دستش دیده می شد. وی در حالی که یک جفت دمپایی گرم مشکی پوشیده بود، در حین عبور از پیاده رو با چهره ای شاد مشغول گپ و گفتگو با دختر معروفش بود.

سپس مایلی در سمت سرنشین جلو ماشین و مادرش تیش نیز در پشت فرمان اتومبیلشان نشسته و راهی مقصد بعدی خود شدند.

جدیدترین تیپ مایلی سایرستیپ مایلی سایرس و مادرش در بربنک کالیفرنیا

تک آهنگ جدید مایلی

چندی پیش مایلی سایرس در طول اجرای برنامه سال نو به همراه مادر خوانده اش دالی پارتون، با اعلام این خبر که به زودی تک آهنگ جدیدی با نام “Flowers” (گل ها) ارائه می دهد، هوادرانش را سورپرایز کرد. آهنگ مذکور قرار است در روز ۱۳ام ژانویه سال ۲۰۲۳ منتشر شود که از قضا درست در روز تولد شوهر سابقش، بازیگر معروف لیام همسورث است.

در تیزری که مایلی سایرس از این آهنگ در پیج شخصی اش به اشتراک گذاشته، به نظر می رسد متن ترانه این آهنگ نیز بی ارتباط به شوهر سابقش نیست. در بخشی از آهنگ مایلی می خواند: ” می توانم خودم را بیشتر از آن چیزی که تو می توانی، دوست داشته باشم/ می توانم خودم را بهتر دوست داشته باشم/ می توانم خودم را بهتر دوست داشته باشم عزیزم…”

دالی پارتونتیپ شیک مایلی سایرس در کنار مادر خوانده اش دالی پارتون

مایلی در ماه مه ۲۰۱۲ با لیام نامزد شد ولی آنها در سپتامبر سال ۲۰۱۳ از هم جدا شدند تا آنکه در سال ۲۰۱۶ دوباره آشتی کردند. به گزارش پرشین وی این زوج در دسامبر سال ۲۰۱۸ ازدواج کردند و مراحل طلاق آنها در ژانویه سال ۲۰۲۰ کامل شد. مایلی در آخرین آلبوم خود تحت عنوان “Plastic Hearts” (قلب های پلاستیکی) به داستان عاشقانه شکست خورده اش پرداخته است.

این خواننده معروف در حال حاضر با درامری (طبل زن) به نام مکس مورندا رابطه دارد.

لیام همسورثمایلی و شوهر سابقش لیام همسورث
والدین مایلی سایرستیپ مایلی سایرس در کنار والدینش بیلی ری و تیش

نامزد جدید تیش سایرس

از سوی دیگر پس از طلاق اخیر(در ماه آوریل سال ۲۰۲۲) پدر و مادر این ستاره معروف یعنی بیلی ری و تیش سایرس پس از ۲۸ سال زندگی مشترک و نامزد شدن بیلی ری ۶۱ ساله با زن جوان ۳۴ ساله ، ظاهرا اکنون مادر ۵۵ ساله مایلی نیز شانس مجددی در عشق به خود داده چرا که به تازگی در پیج شخصی خود رابطه عاشقانه با بازیگر استرالیایی ۵۲ ساله دامینیک پرسل را تایید کرد.

دامینک را بسیاری برای نقش آفرینی در سریال معروف “فرار از زندان” در نقش لینکن باروز به خاطر دارند. در حقیقت تیش و دامینیک در کمتر از دو هفته بعد از اینکه بیلی ری، نامزدی خود را با فایررز خواننده و ترانه نویس ۳۴ ساله اعلام کرد، رسما از رابطه خود خبر دادند.

دامینیک پرسل و تیش سایرستیش سایرس و دامینیک پرسل
بیلی ری سایرسبیلی ری سایرس و نامزدش فایررز

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس