استایل جدید و مجلسی طوبا بویوک اوستون بازیگر ترکیه که ۲۰ ساله شده

تاریخ نشر :شنبه 19 نوامبر 2022 اشتراک گذاری :
طوبا بویوک اوستون اخبار گوناگون
سریال های طولانی و پرداختن به روابط مختلف میان خانواده ها از جمله دلایل کشش داستان های ترکی است که خانواده های ترکی و ایرانی را در گیر می کند و بر محبوبیت بازیگران زیباروی ترکی می افزاید.

بازیگران ترک تبار معمولا زیبایی بین المللی دارند و آمیخته ای از چهره شرقی و غربی اند و همین موضوع باعث شهرت ان ها شده  است. آنها در بازیگری بسیار توانمندند و حضور در سریال های ترکی که شهرت بین المللی داشته است از انها چهره هایی محبوب در میان سایر ملل ساخته است. ط وبا بویوک اوستون را در پرشین وی ببینید.

طوبا بویوک اوستون

طوبا بویوک اوستون  Tuba Büyüküstün بازیگر زن جذاب ترکیه ای است. او چشمان بسیار زیبا و اندام جذاب و مدل موهای برازنده ای دارد که زیبایی وی نه تنها در ترکیه بلکه در کشورهای دیگر جهان نیز مشهور شده است. در این مطلب نگاهی داریم به بیوگرافی و زندگی شخصی و تصاویر این بازیگر زیباروی ترکیه ای.

طوبا بویوک اوستونطوبا بویوک اوستون

خدیجه طوبا بویوک اوستون (به ترکی: Hatice Tuba Buyukustun) در تاریخ ۵/۸/۱۹۸۲ در استانبول متولد شد.دوران مدرسه را در همان شهر گذراند و سپس در رشته طراحی صحنه و دکور و طراحی لباس در دانشگاه هنرهای زیبای معمار سنان استانبول به تحصیلات خود ادامه داد. ضمن تحصیل در دانشگاه برای اولین بار در تبلیغ مول‌پد جلوی دوربین فیلم برداری رفت.

در سال ۲۰۰۳ در ۴ قسمت آخر سریال مقام سلطان (Sultan Makamı) بازی کرد. پس از آن در سال ۲۰۰۴ اولین فیلم سینمائی به نام پدرم و پسرم (Babam ve Oğlum) نقش کوتاهی را بازی کرد.

در همان سال در یک سریال تلویزیونی به نام Çemberimde Gül Oya بازی کرد و پس از آن در یک فیلم تلویزیونی به نام گلعذار (Gülizar) بازی کرد. سپس در سال ۲۰۰۵ با ایفای نقش در سریال Ihlamurlar Altında در کشورهای عربی به شهرت رسید و طرفداران زیادی پیدا کرد. در سال ۲۰۰۷ در سریال دیگری به نام عاصی (Asi) بازی کرد.

 هنر پیشه های ترکیههنر پیشه های ترکیه

طوبی بویوک اوستون در ضمن بازی در این سریال‌ها در چند تبلیغ تلویزیونی از جمله شامپوی پانتنت، ماکزیمم کارت، شکلات، لباس جین مارک کولینز و تبلیغ یک پارفوم در دوبی نیز بازی کرد.

او در تابستان ۲۰۰۹ در یک سریال تلویزیونی به نام بینی و بینک بازی کرد، این سریال محصول مشترک با کشورهای عربی بود و از کانال ام‌بی‌سی پخش شد.

طوبی بویوک اوستون در سال ۲۰۰۹ اولین نقش اول یک فیلم سینمائی به نام Yüreğine Sor را به عهده گرفت. بعد از آن به ایفای نقش در سریال تلویزیونی به نام GÖNÜLÇELEN یا همان دلربا می‌باشد پرداخت که سال ۲۰۱۰ از تلویزیون aTV پخش شد. هم اکنون او از شهرت خاصی در بین کشورهای عربی و کشوهای بلوک شرق برخوردار است و سریال‌های او از کانال های تلویزیونی این کشورها پخش شده‌است.

طوبا یکی از محبوب ترین و پردرآمدترین بازیگران ترکطوبا یکی از محبوب ترین و پردرآمدترین بازیگران ترک

طوبی بویوک اوستون در سریالی بنام ۲۰ دقیقه ۲۰dakika به کارگردانی «سردار ایشیک» محصول ۲۰۱۳ که از شبکه استار پخش شد ایفای نقش کرد. وی در این سریال نقش «ملک» را بر عهده داشت؛ ولی این سریال در ترکیه بیننده زیادی نداشت و فقط ۲۵ قسمت طول کشید و در یک فصل به پایان رسید.آخرین سریال او قبل از امسال سریال پرمخاطب و پرطرفدار لطیفه بود که در سال ۲۰۱۴ از یکی از شبکه های ترکیه پخش شد. او در این سریال پربیینده همبازی انگین اکیورک شده است و در نقش لطیفه دنیزر بازی می‌کند.

تناما ـ اینستاگرام

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس