توئیت جنجالی مجری ممنوع‌الکار صداوسیما

تاریخ نشر :جمعه 11 نوامبر 2022 اشتراک گذاری :
توئیت جنجالی مجری ممنوع‌الکار صداوسیما اخبار گوناگون
مجتبی پوربخش که بعد از سالها فعالیت در بخش ورزشی صدا و سیما تصمیم گرفت به دلیل عدم هماهنگی با سیاست های این سازمان قطع همکاری اش را اعلام کند این روزها بسیار خبر ساز شده است.

فعالیت زیاد مجری سابق تلوزیون نشان می دهد که نسبت به موضوعات جامعه بسیار حساس است و علاقه دارد این روزها با جریان معترض در جامعه همراه باشد. توئیت مجتبی پوربخش مجری ممنوع‌الکار صدا و سیما درباره رد پیشنهاد میلیاردی یک اپلیکیشن را در پرشین وی ببینید.

توئیت مجتبی پوربخش مجری

مجتبی پوربخش، مجری سابق تلویزیون در توئیتر خود، مطلبی منتشر کرده که در فضای مجازی پربحث شده است.

توئیت مجری ممنوع‌الکار صداوسیما جنجالی شد

توئیت جنجالی مجری ممنوع‌الکار صداوسیماتوئیت جنجالی مجری ممنوع‌الکار صداوسیما

مجتبی پوربخش طی سالیان گذشته اجرای یکی از پربیننده ترین برنامه های ورزشی ایران را در شبکه ورزش به عهده داشت.  فوتبال برتر از معدود برنامه هایی بود که اتفاقات لیگ دسته اول فوتبال ایران را بررسی می کرد. اما چندی پیش پوربخش با منتشر کردن پستی در صفحه شخصی اش اعلام کرد که ممنوع التصویر شده و دیگر در تلویزیون اجازه فعالیت ندارد. بعد از این موضوع اغلب خبرگزاری ها انتشار مطالب تند سیاسی پوربخش درباره حوادث اخیر کشور را دلیل ممنوع الکاری او از تلویزیون دانستند.

مجتبی پوربخش که به عنوان مجری و تهیه‌کننده برنامه «فوتبال یک» شناخته می‌شود، در پی اظهاراتی درباره‌ی حوادث هفته های اخیر، از آنتن کنار گذاشته شد.

مجری سابق صدا و سیمامجری سابق صدا و سیما

پس از این تصمیم، ابتدا از محمد سیانکی که بیشتر به عنوان گزارشگر مسابقات فوتبال شناخته می‌شود، به عنوان مجری جایگزین نام برده شد اما در نهایت با روی آنتن رفتن برنامه «فوتبال یک»، مشخص شد که سازندگان و شبکه فعلا به اجرای پوریا خسروی رضایت داده‌اند.

مجتبی پوربخش مجری گیلانی صداوسیماست که کارش را در شبکه باران شروع کرده بود. پوریا خسروی هم فوتبالیست نهاوندی و گوینده و مجری صداوسیمای مرکز همدان است. پخش برنامه «فوتبال یک» که به صورت هفتگی روزهای پنجشنبه روی آنتن می‌رود، بعد از دو هفته توقف با تغییر مجری از سر گرفته شده است.

انتشار مطالب تند سیاسی پوربخش درباره حوادث اخیر کشورانتشار مطالب تند سیاسی پوربخش درباره حوادث اخیر کشور

برنامه «فوتبال یک» روزهای پنجشنبه ساعت ۱۳ ظهر به مدت دو ساعت زنده از شبکه ورزش سیما پخش می شود.

اینستاگرام ـ خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس