شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱

شباهت یاسمینا باهر عروس داریوش ارجمند به پسرش یلسان

تاریخ نشر :سه‌شنبه 20 دسامبر 2022 اشتراک:
یلسان ارجمند اخبار گوناگون
یاسمینا باهر در سریال دیوار به دیوار بازیگر نقش آتوسا خلیل زاده دختر شاهرخ خلیل زاده و برنده ی مدال طلا در المپیاد است و بازی در این نقش به شهرت او در میان مخاطبان تلویزیون کمک شایانی کرد. او عروس داریوش ارجمند بازیگر توانمند سینما و تلویزیون است که زندگی عاشقانه و بدون حاشیه ای در کنار همسرش دارد.

امیریل ارجمند, پسر ارشد بازیگر ارزشمند کشورمان داریوش ارجمند, در سال ۱۳۵۳ چشم به جهان گشود. او استعدادهای پدر را به وضوح به ارث برده است و در زمینه های مختلف هنری سر رشته دارد. فیلم سینمایی بدون اجازه به کارگردانی مرتضی هرندی اولین تجربه سینمایی یاسمینا باهر است که سال ۸۹ ساخته شد و سال ۹۱ در سینماهای کشور اکران شد. خانم بازیگر در این فیلم با امیریل ارجمند همبازی بود. یلسان ارجمند فرزند این زوج هنری را در پرشین وی ببینید.

یلسان ارجمند

شباهت جالب یاسمینا باهر عروس داریوش ارجمند به پسرش یلسان

یلسان ارجمندیلسان ارجمند

ماجرای آشنایی با همسرش امیریل ارجمند

داریوش ارجمند ، پدر امیریل در دانشگاه سوره استاد بازیگری من بود ، بعد از مدتی رابطه ما از شکل استاد و دانشجویی خارج شد و روابط خانوادگی به خود گرفت و پدرم و استاد ارجمند رابطه نزدیکی با یکدیگر پیدا کردند. طی این رفت و آمدهای خانوادگی من و امیر یل هم با یکدیگر آشنا شدیم و بعد از شناخت کافی که ۴ سال طول کشید با یکدیگر ازدواج کردیم.

یاسمینا باهر در فیلم کادوی در به دریاسمینا باهر در فیلم کادوی در به در

درباره فیلم بدون اجازه

فراستی: این فیلم داستان یک خطی فیلمفارسی است

فیلمنامه «بدون اجازه» اصلا خوب نیست و آنچه در این فیلم اتفاق می‌افتد ربطی به معضل اجتماعی ندارد. این فیلم داستان یک خطی فیلمفارسی است و معتقدم که هر واژه‌ای در سینما دارای معنی است. فیلمنامه مشکلات اساسی دارد و در این فیلم یک سری تیپ و زیر تیپ که همان ماکت هتند، وجود دارد و نوع آدمهایی که در این فیلم هستند مانند شخصیت «امیر یل ارجمند» از شخصیت‌های ضعیف فیلم مسعود کیمیایی است. این فیلم یک فیلم سردستی است.

ارجمند: نباید در نظر و نقد فیلم توهین دیده شود

ارجمند نیز گفت: نگاه آدم‌ها درباره اجتماع خود فرق می‌کند و باید دید از کجا این اتفاق می‌افتد. من در هر همکاری که با کارگردان دارم، با اعتقاد به وی کار می‌کنم و معتقدم هنر ضعفی ندارد و ما هستیم که برای هنر ضعیف درست می‌کنیم. شاید قالب به شکل درستی نباشد اما نباید در نظر و نقد فیلم نیز توهین دیده شود.

خانواده ارجمندخانواده ارجمند

یاسی دختری ۲۰ساله، بسیار شاد، رفیق باز و علاقه‌مند به خرید از طرف پدر ثروتمندش با محدودیت فراوانی روبروست از این رو در مسائل عاطفی خود بسیار محتاط عمل می‌کند تا اینکه در اتاق پِرو یک فروشگاه لباس…

منظوم ـ اینستاگرام

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس