زن و شوهرهای بازیگر سینما از آناهیتا درگاهی تا نرگس محمدی

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 20 اکتبر 2022 اشتراک:
زن و شوهرهای بازیگر ایرانی اخبار گوناگون
ازدواج های هنری در همه جای دنیا مورد توجه مردم و رسانه ها قرار می گیرد و مردم دوست دارند ستاره های محبوبشان در کنار یکدیگر زندگی عاشقانه ای داشته باشند.

بازیگران زیادی تاکنون با یکدیگر ازدواج کرده اند البته تعداد زیادی از آنها هم متاسفانه نتوانسته اند رابطه خود را ادامه دهند و تعدادی نیز زندگی خود را با همه چالش هایی که بوده است حفظ نموده اند. زن و شوهرهای بازیگر ایرانی را در پرشین وی ببینید.

زن و شوهرهای بازیگر ایرانی

دکتر شهرام اسلامی توضیح می‌دهد: یکی دیگر از مسائل زمانی رخ می‌دهد که شهرت یک هنرمند بعد از ازدواج اتفاق بیفتد.

این خانم/آقا در شأن من نیست!

در چنین وضعیتی ممکن است هنرمند تصور کند این خانم یا آقا(همسرش)، حالا که من به شهرت رسیده‌ام و با وضعیت کنونی‌ام، در شأن همسری من نیست. من که مشهور هستم، می‌توانم همسر بهتری داشته باشم و… من معتقدم اینها به‌دلیل رفتارهای غلط همسران نسبت به یکدیگر است. زوجی که رفتار درستی نسبت به یکدیگر داشته باشند اصلا وارد چنین ماجراهایی نمی‌شوند.

آناهیتا درگاهیآناهیتا درگاهی

یک مثال می‌زنم. می‌گویند خانم باید خود را زیبا کند تا آقا عاشق شود؛ من می‌گویم آقایی که عاشق باشد همسر خود را زیبا می‌بیند. با استفاده از خلاقیت در عشق یا حتی فانتزی‌ها می‌توان شوق رابطه و تازگی عشق را حفظ کرد. ما فقط یاد گرفته‌ایم باید ابراز عشق کرد اما خلاقیت را یاد نگرفته‌ایم. می‌توانیم «دوستت دارم» را به شکل‌های متنوع و خلاقانه‌ای ابراز کنیم.

دو پادشاه در یک اقلیم

دکتر شهرام اسلامی معتقد است: یکی از شرایط دیگر بین هنرمندان زمانی است که هر دو نفر یک ازدواج هنرمند باشند. چنین وضعیتی هم مزایا و هم معایب خاص خود را دارد.

وقتی دو نفر همکار باشند، مسلما شرایط کاری یکدیگر را دیده‌اند، مشکلات این حوزه را می‌دانند، درک بیشتری نسبت به وضعیت کاری یکدیگر دارند و… این زوج می‌دانند که ممکن است چه اتفاقات، حواشی و مشکلات مختلفی را داشته باشند.

نرگس محمدینرگس محمدی

به‌علاوه شیوه مناسب رفتار با مردم را هم بهتر می‌دانند و درک می‌کنند. اما در عین حال مشکلات یک زوج هنرمند بیشتر هم خواهد بود. در شرایطی که یکی از زوجین هنرمند است، وقتی هنرمند از کار فارغ می‌شود، می‌تواند در کنار همسرش باشد؛ اما وقتی هر دو هنرمند باشند بی‌نظمی در زمان، بیشتر می‌شود. زمان فراغت آقا، خانم سرکار است و برعکس.

این است که ندیدن‌ها، کم وقت گذاشتن‌ها و‌… بیشتر می‌شود. به‌علاوه حاشیه‌ها این‌بار دونفر را درگیر می‌کند؛ زمانی برای حاشیه‌های آقا و زمانی برای حاشیه‌های خانم. به‌علاوه دو هنرمند که عاشق شغل‌شان هستند شاید کمی خودخواه‌تر باشند و مسائل دیگری به‌وجود آید.

سحر ولد بیگیسحر ولد بیگی

یک موضوع دیگر هم در این میان وجود دارد و آن رقابت و حس برتری‌جویی است. دو نفر همکار رقابت بیشتری با هم خواهند داشت و هرکدام می‌خواهد اثبات کند که کارش بهتر است. به‌علاوه دخالت در انتخاب‌ها و کار یکدیگر را هم اضافه کنید که می‌تواند اختلافاتی را ایجاد کند. البته تمام اینها که گفتیم مسائلی است که ممکن است وجود داشته باشد و الزامی نیست. به‌علاوه برخی از این مسائل می‌تواند با برخورد درست، موجب پیشرفت افراد و تحکیم روابط‌شان هم شود. بنابراین هیچ کدام از این مسائل مطلق و الزامی نیست.

اگر می‌خواهید با یک هنرمند ازدواج کنید

دکتر رمضانی به کسانی که قصد دارند با هنرمندان ازدواج کنند، می‌گوید: یکی از نکاتی که درباره زندگی با یک فرد هنرمند وجود دارد این است که فردی که می‌خواهد با یک هنرمند پیمان ازدواج ببندد باید به‌طور مشخص این حرفه و شغل را بشناسد.

این فرد باید بداند که یک هنرمند زندگی خاص و ویژگی‌های خاص خود را دارد، یک هنرمند ممکن است ساعات نامشخصی سرکار باشد، دیر به خانه برگردد، سفرهای شهرستان یا حتی خارج از کشور داشته باشد،

هواداران زیاد و مسلما از جنس مخالف خواهد داشت، ممکن است نتواند مانند یک شخص عادی در جامعه حاضر شود و… همه اینها جزء مواردی است که توصیه می‌کنیم یک نفر قبل از ازدواج با هنرمند، بداند و با در نظر گرفتن همه شرایط، همه امتیازات و مشکلات بتواند تصمیم بگیرد که چنین شرایطی را می‌پذیرد و می‌خواهد با چنین شخصی ازدواج کند یا خیر.

زن و شوهرهای بازیگر ایرانیرامبد جوان و نگار جواهریان

مسلما وقتی شرایط برای افراد مشخص و شفاف باشد بهتر می‌توانند آینده خود را ترسیم کرده و آن را بپذیرند. به‌علاوه بعد از ازدواج هم همسر یک فرد مشهور باید بپذیرد که شرایط همسرش به عنوان یک هنرمند چیست و بتواند مسائل را برای خود تحلیل کند.

دکتر اسلامی هم در این باره معتقد است: کسی که می‌خواهد با یک بازیگر ازدواج کند باید بداند که از بسیاری از محاسن زندگی عادی محروم است. اگر یک زن و شوهر در یک رستوران می‌توانند به‌راحتی صحبت کنند، یک زوج هنرمند چنین امکانی را ندارند.

اگر یک زن و شوهر عادی می‌توانند هرشب همدیگر را ببینند، یک زوج هنرمند چنین امکانی را ندارند و… رفتار هنرمندان زیر ذره‌بین است و باید اینها را دانست و بعد تصمیم گرفت. به‌علاوه کسی که قصد ازدواج با یک بازیگر را دارد اول باید به خودباوری و اعتماد به نفس رسیده باشد که بداند هیچ‌کس دیگری نمی‌تواند جای او را بگیرد. چنین کسی باید با سیل عظیم هواداران خصوصا از جنس مخالف رو‌به‌رو شود و ببیند آیا می‌تواند این را بپذیرد یا نه.

اینستاگرام ـ سیب سبز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس