سلامتRSSاشتراک:

یک برنامه لاغری ۱۲ روزه تا ۷ کیلوگرم وزن و ۱۰ cm سایز کاهش با جوانسازی صورت و پوست

در این برنامه ۱۲ روزه با استفاده از روش های طب سنتی چین، طب روسیه، طب سوجوک (کف دست و پا) و سم زدایی بدن و همچنین تمامی دستگاه های آنالیز، ابتدا تمامی اعضای داخلی بدن شامل کبد، سیستم گوارش، ریه ها و قلب از سموم پاکسازی می شوند و سپس بعد از سم زدایی، […]

در این برنامه ۱۲ روزه با استفاده از روش های طب سنتی چین، طب روسیه، طب سوجوک (کف دست و پا) و سم زدایی بدن و همچنین تمامی دستگاه های آنالیز، ابتدا تمامی اعضای داخلی بدن شامل کبد، سیستم گوارش، ریه ها و قلب از سموم پاکسازی می شوند

و سپس بعد از سم زدایی، ترمیم و بازسازی می شوند و همراستا با همه این موارد کاهش وزن تا ۷ کیلویی و کاهش سایز ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر دور کمر و شکم حاصل می شود.(بر حسب نوع استخوانبندی و قد، اضافه وزن و سایز).

افراد دارای اضافه وزن کمتر از ۷ کیلوگرم و بیش از ۱۰ ، ۱۵ و ۲۰ کیلوگرم هم می توانند با تغییراتی از این برنامه ما استفاده کنند.

بعد از رسیدن به وزن و سایز مناسب بدن شما با توجه به برنامه غذایی که داده می شود و برنامه درمانی که انجام شده است تا سال ها وزن و سایز بدن شما می تواند ثابت بماند.

حتی افرادی که فقط دارای مقدار زیاد سایز موضعی در ناحیه شکم، پهلو ، کپل و باسن بدون اضافه وزن هستند می توانند نسبت به کاهش سایز موضعی در این نواحی اقدام کنند

این دوره ۱۲ روزه لاغری کاملا بدون خطر و عارضه است.

در این دوره در صورت نیاز برنامه غذایی و نحوه صحیح زندگی سالم به شما داده می شود بدون گرسنگی و انجام شرایط سخت رژیم غذایی

برای ثابت ماندن وزن بدن، شما ابتدا به درمان از درون نیاز دارید. در حقیقت این کار در این برنامه لاغری و کنترل وزن ۱۲ روزه برای شما انجام می شود.

در این دوره علاوه بر تناسب اندام و زیبایی بدن، باعث سلامتی نسبی در کل بدن(هم جنبه روحی و نیز جسمی) می شود.در این دوره کیفیت کل پوست تغییر می کند به گونه ای که پوست صورت دچار لیفت و جوانسازی می شود.

برای اطلاع از نحوه اجرای برنامه، امکان تغییرات برنامه بر حسب اضافه وزن و سایز شما و تعیین وقت مشاوره جهت بررسی رسیدن به وزن مناسب تماس بگیرید.

تلفن کلینیک تهران، دکتر کتایون عمانیان
۰۲۱-۸۸۷۹۷۶۰۷
۰۲۱-۸۸۷۹۷۳۵۶

منبع کامل مطالب: کلینیک ها/وب سایت چاره های درمانی و زیبایی مدرن و سنتی

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت