شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱

تصاویر تازه از هانیه غلامی در آرامستان بهشت آباد اهواز

تاریخ نشر :جمعه 09 دسامبر 2022 اشتراک:
هانیه غلامی در آرامستان بهشت آباد اهواز اخبار گوناگون
هانیه غلامی که با بازی در فیلم سینمایی یکی می خواد باهات حرف بزنه به کارگردانی منوچهر هادی توانست به شهرت برسد یکی از بازیگران موفق و جوان کشورمان است.

فرزند لادن سلیمانی با سریال همه چیز انجاست به شدت مشهور شد. او در سریال های مختلفی نیز بازی کرده است و در فضای مجازی به دلیل ارتباط خوبش با خاله بلاگرش به شدت مشهور است. حضور هانیه غلامی در آرامستان بهشت آباد اهواز را در پرشین وی ببینید.

آرامستان بهشت آباد اهواز

هانیه غلامی بازیگر همه چیز انجاست در آرامستان بهشت آباد اهواز تصاویری را منتشر کرد و نوشت :

نمیدونم عدد ۱۳ واقعا نحس هست یا نه ولی من تو ۱۳ سالگی یه نحسی آوردم… اون هم تصادف و فوت پدربزرگم بود، که اصلا شبیه به پدربزرگ های عادی نبود، جوان، ورزشکار، ورزیده ، خوش چهره و خوش تیپ… من متولد اهوازم و از ۳ سالگی در تهران بزرگ شدم با این وجود ۱۴ سال پیش برای اولین بار رفتم اهواز برای خاکسپاری که البته به خاطر کم سن بودنم بزرگ تر ها اصلا به من اجازه ندادن در مراسم ها شرکت کنم.

هانیه غلامی در آرامستان بهشت آباد اهوازهانیه غلامی در آرامستان بهشت آباد اهواز و بر سر مزار پدر بزرگش
هانیه غلامی در آرامستان بهشت آباد اهوازهانیه غلامی در آرامستان بهشت آباد اهواز
هانیه غلامی در آرامستان بهشت آباد اهوازهانیه غلامی بر سر مزار پدر بزرگش

ماه گذشته بعد از ۱۴ سال به تنهایی به اهواز سفر کردم و تقریبا برای اولین بار، به درستی زادگاهم رو دیدم و به پدربزرگم( باباملک) سر زدم . پ.ن : توی این عکس ها به این فکر میکردم که تا زنده ایم،جوری زندگی کنیم ، که بعد از مرگ به نیکی ازمون یاد بشه…

تاثیر فوت پدربزرگ و مادربزرگ در سلامت روان کودکان و نوجوانان

بر اساس یک مطالعه جدید، از دست دادن مادربزرگ در اوایل زندگی می تواند منجر به اثرات شدید و پایدار سلامت روان در نوجوانان و کودکان شود.
از آنجایی که مرگ پدربزرگ و مادربزرگ بخشی غم انگیز اما عادی از زندگی است، یافته های مطالعه ممکن است تعجب آور باشد. این مطالعه نشان داد که تأثیرات این اتفاق بسیار عمیق است زیرا از دست دادن پدربزرگ و مادربزرگ نه تنها خطر تبدیل شدن نوجوانان به والدین افسرده را افزایش می ‌دهد، بلکه خود علائم افسردگی بالاتری نیز دارند.

تحقیقات گذشته تأیید می کند که نوه ‌ها از مشارکت و حمایت پدربزرگ و مادربزرگ خود بسیار سود می ‌برند. این امر به ویژه در مورد کودکانی که با داشتن مادران مجرد بزرگ می شوند صادق است، زیرا پدربزرگ و مادربزرگ مادری یک شبکه ایمن و حمایتی را از طریق تامین مسکن، مراقبت از کودک و حمایت عاطفی فراهم می کنند که همگی ستون های رشد و توسعه هستند.

اما وقتی پدربزرگ و مادربزرگ فوت می کنند چه اتفاقی می افتد؟ در این مطالعه، محققان از یک مجموعه داده های ملی بر روی نمونه ‌ای از مادران و نوجوانی استفاده کردند که محققان از زمان تولد کودک چندین بار با آنها مصاحبه کرده ‌اند.

محققان بررسی کردند: آیا مرگ مادربزرگ در اواخر کودکی یا اوایل نوجوانی بر علائم افسردگی آنها تأثیر می گذارد یا خیر. لازم به ذکر است که همین تحلیل روی مادرانشان نیز انجام شد.

در ادامه محققان دریافتند:  پس از مرگ مادربزرگ، دختران بالغ نسبت به زنان دیگر بیشتر افسرده می ‌شوند و تا هفت سال پس از مرگ، علائم افسردگی در آن ها افزایش می یابد. در همین حال، پسران نوجوانی که مادربزرگ خود را در همان بازه زمانی از دست دادند، علائم افسردگی بالاتری نسبت به همسالان خود داشتند. این موضوع اغلب منجر به اثرات شاخه‌ ای مانند عملکرد ضعیف در مدرسه و فقدان انگیزه برای حفظ روابط سالم با همسالان می ‌شود. جالب اینجاست که محققان هیچ افزایش آماری معنی داری در افسردگی پس از مرگ پدربزرگ پیدا نکردند.

اینستاگرام ـ عصر ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس