شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱

سفر چند روزه مریم ازرلی و دخترانش به برلین در یک هتل لاکچری

تاریخ نشر :جمعه 09 دسامبر 2022 اشتراک:
فرزندان مریم اوزرلی اخبار گوناگون
بازیگر نقش خرم سلطان که به واسطه این نقش مشهور و محبوب شد یکی از زیباترین هنرمندان ترک محسوب میشود که البته چند باری با تزریق ژل به خصوص به لب هایش به شدت چهره اش تغییر کرد.

خرم سلطان نام شخصیتی بود که در سریال حریم سلطان توسط مریم اوزرلی به خوبی شکل گرفت. او در دنیای واقعی مادر دو دختر است که شباهت بسیار زیادی به او دارند. فرزندان مریم اوزرلی را در پرشین وی ببینید.

فرزندان مریم اوزرلی

مریم زهرا اوزرلی (به آلمانی: Meriem Sahra Userli؛ زادهٔ ۱۲ اوت ۱۹۸۲) بازیگر ترک‌تبار اهل آلمان است

زندگی‌نامه مریم اوزرلی

مریم اوزرلی در ۱۲ اوت ۱۹۸۳ از پدری ترک به نام حسین و مادری آلمانی به نام اورزولا در کاسل آلمان زاده شد. او دو برادر و یک خواهر بزرگ‌تر از خود دارد. خواهرش، جانان، موسیقی جاز می‌نوازد.

سفر چند روزه مریم ازرلی و دخترانش به برلین در یک هتل لاکچریسفر چند روزه مریم ازرلی و دخترانش به برلین در یک هتل لاکچری

مریم درس بازیگری را در شاوشپیل‌اشتودیو فرزه در هامبورگ خوانده‌‌است. معروف‌ترین نقش‌آفرینی او در نقش خرم سلطان در سریال تاریخی حریم سلطان به وقوع پیوسته‌است.

 مریم ازرلی و دخترانشمریم ازرلی

او در سال ۲۰۱۲ به خاطر همین نقش‌آفرینی برندهٔ جایزهٔ پروانهٔ طلایی بهترین بازیگر زن شد. مریم اوزرلی در سال ۲۰۱۳ به طور ناگهانی بازی در سریال حریم سلطان را رها کرد.

مریم اوزرلی مریم اوزرلی بازیگر نقش خرم سلطان

دختر مریم اوزرلی روز ۱۰ فوریه به دنیا آمد. مریم اسم فرزندش را لارا گذاشته است. رابطه مریم اوزرلی با جان آتش بازیگر دیگر ترکیه منجر به حاملگی ناخواسته خانم اوزرلی شد. پس از این اتفاق بود که جان آتش از این بازیگر زن ترک جدا شد. خانم اوزرلی که پس از این ماجرا دچار ناراحتی روحی و روانی شده بود از ادامه حضور در سریال حریم سلطان انصراف داد و به آلمان رفت.

فرزندان مریم اوزرلیدختر کوچک بازیگر مشهور ترک

شام ۵۰۰ هزار یورویی

در سال ۲۰۱۴ یک خانواده ثروتمند برای حضور او در یک رویداد تجاری، پیشنهاد ۵۰۰ هزار یورویی رو دادند، اما مریم اوزرلی به آنها پاسخ داد، من معمولا همچین دعوت هایی را قبول نمی کنم .اما اگر این پول صرف انجمن حمایت از کودکان شود می آیم، میزبان این دعوت نیز در پیامی گفتند پس ما پول بیشتری پرداخت خواهیم کرد، او دسامبر در این شام حضور داشت.

جراحی زیبایی

در یک افشاگری رسانه های ترکیه ای مدعی شدند او جراحی های زیبایی متعددی روی فک، چانه، لب و سینه های خود انجام داده است

فعالیت در انواع ورزش

از ورزش‌ های مورد علاقه مریم یوگا، پیلاتس و شنا را می‌ توان نام برد

دوست ندارد همیشه یک ورزش ثابت و تکراری انجام دهد به همین دلیل ۲ روز در هفته به یوگا، ۲ روز پیلاتس و ۲ روز را به شنا کردن اختصاص می‌ دهد

رژیم لاغری

وعده‌های غذایی من شامل ۵ وعده کوچک به همراه روزانه ۱۰ لیوان آب است. تقریبا تمامی غذاهایم را بدون نمک یا با نمک خیلی کم می‌ خورم

اینستاگرام ـ بیوگرافی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس