دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

استایل جدید مدل آلمانی که پاهایش را به خاطر شوهرش ۱۴ سانتیمتر بلند کرد

تاریخ نشر :دوشنبه 13 نوامبر 2023 اشتراک:
بلند کردن پا با جراحی اخبار گوناگون
ما انسان ها از زمانی که متولد می شویم، تا زمانی که می میریم ویژگی هایی داریم و که البته برخی از آنها در طور عمر تغییر می کنند. فد، ورن و سایر ویژگی ها با ما خواهد ماند.

برخی ویژگی هایی که داریم رضایتی نداریم و این باعث می شود تن به جراحی هایی بدهیم که دردناک اند و آسیب زیادی به ما وارد می نمایند. مدل المانی به خاطر رضایت همسرش از ظاهرش تن به جراحی داد که الان به خاطر ان پشیمان است. بلند کردن پا با جراحی را در پرشین وی ببینید.

بلند کردن پا با جراحی

زنی که ۱۳۰ هزار پوند خرج کرد تا پاهایش ۵.۵ اینچ (نزدیک ۱۴ سانتیمتر) بلندتر شود حالا پشیمان است. او به اصرار همسر سابقش و انتقاداتی که از ظاهر او می‌کرد راضی شد تحت عمل جراحی طاقت فرسای بلند کردن قد قرار گیرد.

پشیمانی مدل آلمانی بعد از جراحی پاها

بسیاری از ما ممکن است از ظاهر خودمان راضی نباشیم. با این حال قد معمولا چیزی نیست که بتوان آن را تغییر داد. افراد با ژن های کوتاه یا بلند به دنیا می‌آیند و حتی اگر ناراضی باشند اغلب اوقات با آن کنار می‌آیند. با این حال یک مدل به دلایلی تصمیم گرفت برای تغیر این مورد دست به اقدامی افراطی بزند.

 پشیمانی مدل آلمانی بعد از جراحی پاهاپشیمانی مدل آلمانی بعد از جراحی پاها

ترزیا فیشر، مدل و اینفلوئنسر آلمانی با هزینه ۱۳۰ هزار پوندی تحت دو عمل جراحی طاقت فرسا قرار گرفت تا پاهایش را ۱۴ سانتیمتر بلندتر کند. این جراحی شامل قراردادن میله‌های فلزی در پاهایش می‌شد. درنتیجه قد او حالا نزدیک به ۱۸۳ سانتیمتر است.

استایل جدید مدل آلمانی که پاهایش را به خاطر شوهرش ۱۴ سانتیمتر بلند کرداستایل جدید مدل آلمانی که پاهایش را به خاطر شوهرش ۱۴ سانتیمتر بلند کرد

اما متاسفانه حالا این زن آرزو می‌کند که کاش این کار را نکرده بود. انگیزه این عمل جراحی نظرات مداوم شوهر سابقش درباره ظاهر او بود.

او همچنین پس از این جراحی‌ها با انتقادهای شدید کاربران شبکه های اجتماعی روبه‌رو شد. ترزیا می‌گوید: «الان مشکلی ندارم و از پاهایم راضی‌ام. اما در اینترنت با موجی از نفرت مواجه شدم. این موضوع صدمه بزرگی به من زد.»

روزیاتو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس