چهره جدید و غمگین حامد بهداد در ماشین لاکچری اش

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 20 اکتبر 2022 اشتراک:
چهره جدید و غمگین حامد بهداد در ماشین لاکچری اش اخبار گوناگون
حامد بهداد بازیگر سرشناس ایرانی به عنوان یکی از بازیگران خوب سینما شناخته می شود او در انواع شخصیت ها تاکنون بازی کرده است و شاید هنوز هم بتوان بازی او در فیلم بوتیک را بهترین بازی اش به شمار آورد.

این روزها و با وجود برخی ناآرامی ها در کشور هنرمندان زیادی از برخی مشکلات انتقاد نموده اند و گاهی انتقادهای تند برخی بازیگران منجر به ممنوع الخروجی انها شده است. حامد بهداد از جمله بازیگرانی بود که شایعه بازداشت او منتشر شد اما خیلی زود تکذیب شد. چهره جدید حامد بهداد و آشفتگی و غم این هنرمند را در پرشین وی ببینید.

چهره جدید حامد بهداد

حامد بهداد چند هفته قبل یادداشت های تند و تیزی در نقد اتفاقات اخیر منتشر کرد و چند رسانه رسمی خبر دستگیری اش را منتشر کردند.اما چند روز بعد حامد بهداد این موضوع را رد کرد و رویه انتقادات اش را تغییر داد.

چهره جدید و غمگین حامد بهداد در ماشین لاکچری اشچهره جدید و غمگین حامد بهداد در ماشین لاکچری اش

از آن روز تاکنون، حامد بهداد با برخی همکاران خود از جمله داریوش ارجمند وارد تنش و رویارویی شده است و اتهاماتی را به او وارد کرده است. او اکنون به اتفاقات رخ داده برای الناز رکابی، صخره نورد تیم ملی واکنش نشان داده و ورودش را به ایران تبریک گفته است.

گفت‌وگویی متفاوت با بازیگر سینما

* در جریان زندگی، نقاب و ماسک‌های مختلفی را به صورت خودمان می‌زنیم. ذهن ما ایگو و سوپرایگوی ما اشکال مختلفی به خودشان می‌گیرند. در بخش هشیار ذهن‌مان و همین‌طور در بخش ناهشیار وسیع ذهن‌مان تکانه‌هایی را احساس می‌کنیم که گاهی اوقات تبدیل به خود همان تکانه‌ها می‌شویم و در برابرشان واکنش نشان می‌دهیم.

* یک بازیگر اگر فهمی درست از اوضاع و موقعیت‌های دراماتیک دارد، باید حتی در پروژه سینمایی‌ای که متفاوت از نقش‌های همیشگی‌اش است شرکت کند تا کارنامه‌اش پر باشد از رنگ‌آمیزی‌های مختلف با نقش‌های گوناگون.

چهره جدید و غمگین حامد بهداد در ماشین لاکچری اشحامد بهداد در ماموز

* بودجه‌ای برای فیلم‌های مستقل و جریان‌های خصوصی سینما اختصاص داده نشده ولی مسئولان هم اغلب از افرادی تشکیل شده‌اند که چیزی درباره هنر نمی‌دانند. آنها سیاست را بلدند و می‌شناسند، آنها سیاست‌مدار هستند، ولی هنرمند نیستند! کارشناسان و دولتمردانی که در وزارت ارشاد هستند، کمتر درباره هنر می‌دانند. در کارنامه‌شان اندکی تئاتر، موسیقی یا یکی، دو تا فیلم بد وجود دارد اما آنها واقعا هنرمند نیستند.

* آنها هیچ شناختی درباره هنرمند ندارند. فقط می‌توانند ما را محدود و محروم کنند. هیچ‌وقت مستقیما پای حرف‌های ما ننشستند. هیچ‌وقت فضای دوستانه خصوصی برای ما تدارک ندیدند. هیچ‌وقت نخواستند با چهره واقعی ما روبه‌رو شوند، چون از نرم‌شدن و منعطف‌شدن می‌پرهیزند و هنر و هنرمند آدم‌ها را منعطف می‌کند.

اینها همیشه به هنرمندان مشکوک‌اند و نمی‌دانند ما اصلا داریم درباره یک چیز حرف می‌زنیم. فکر می‌کنند هنرمندان شرورند و در پی اختلال و براندازی‌اند اما نمی‌دانند ما داریم درباره همین جامعه و درباره لابیرنت‌ها و دالان‌های یک خانه و یک واحد مسکونی حرف می‌زنیم.

حامد بهدادحامد بهداد با گریمی متفاوت

* دلم می‌خواهد که جهانم وسعت بیشتری داشته باشد و در سینما بیشتر فعالیت کنم و به شهرت جدی‌تر و بیشتری دست پیدا کنم. این شهرت نباید صرفا فقط از یک توفیق اقتصادی یا از صرفا بازیگر بودن به دست بیاید. این باید از اندیشه به دست‌ آید. این باید از طرز تفکر و مطالعه و سواد بیشتر سر بزند.

* فقط دلم می‌خواهد که هنرمند بزرگی باشم. دلم همیشه می‌خواسته بازیگر بزرگی باشم. دلم می‌خواسته تأثیری را که یک بازیگر بزرگ بر جهان می‌گذارد من هم بگذارم. فقط دلم می‌خواهد خوب کتاب بخوانم، خوب فیلم بسازم و بازیگر خوبی باشم. دلم می‌خواهد توفیق بیشتری نصیبم شود، دلم می‌خواهد بیشتر رشد کنم و بیشتر وسعت پیدا کنم.

* به خداوند متعال، به زندگی. به محبت، به امام رضا (ع)، به مادرم، به روح پدرم، به عشق اعتماد دارم. به درختانی که هنوز قطع نشده‌اند و ممکن است قطع شوند، اعتماد دارم. به دو، سه پرنده باقی‌مانده در این شهر کثیف که دارند دود گازوئیل و بنزین می‌خورند – و هنوز زنده‌اند – ایمان دارم. به عشق ایمان دارم. به مهربانی ایمان دارم. به اشعار حافظ ایمان دارم و به اشعار مولانا… به دست‌های زحمت‌ کشیده یک کارگر حلال‌خور باشرف اعتماد و اطمینان دارم.

اینستاگرام ـ وقت صبح ـ برنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس