جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

استایل پاییزی مریم امیرجلالی در یک باغ ویلا در شمال

تاریخ نشر :شنبه 17 سپتامبر 2022 اشتراک:
استایل پاییزی مریم امیرجلالی بازیگر ایرانی اخبار گوناگون
مریم امیر جلالی که با سریال خانه به دوش به شهرت رسید و با متهم گریخت به یک کاراکتر ثابت در تلویزیون ایران تبدیل شد چند سالیست که فعالیت هنری اش را کمتر کرده است.

مریم امیر جلالی از بازیگران خوش استایل ایرانی است که با وجود سن بالا هموراه با بهترین لباس های خود ظاهر می گردد. استایل مریم امیر جلالی در یک باغ ویلا در شمال برای فصل پاییز را در پرشین وی ببینید.

استایل مریم امیر جلالی

مریم امیرجلالی با انتشار تصاویر زیر نوشت :

روزهای بد بدر

استایل پاییزی مریم امیرجلالی در یک باغ ویلا در شمالاستایل پاییزی مریم امیرجلالی
استایل پاییزی مریم امیرجلالی در یک باغ ویلا در شمالاستایل پاییزی خانم بازیگر در یک باغ ویلا در شمال
استایل پاییزیمریم امیرجلالی در یک باغ ویلا در شمال

برای داشتن استایل پاییزی جذاب به چه چیزهایی نیاز داریم؟

یک سویشرت اور سایز

پاییز یکی از بهترین فصل ها برای پوشیدن سویشرت و ژاکت های سایر بزرگ است. فرقی نمیکند یک سویشرت یقه اسکی کلاسیک را انتخاب میکنید یا یک ژاکت بافت کژوال، یک سویشرت باکیفیت و زیبا از آیتم های ضروری استایل پاییزی است.

یک جفت بوت کلاسیک

بوت های کلاسیک از آیتم های جذابی هستند که میتوانند قد شما را بلندتر و پاهای شما را کشیده تر جلوه دهند. اگر تا به حال بوت های کلاسیک جزو استایل پاییزی شما نبوده اند، حتما یک جفت از آنها را تهیه کنید. رنگ های قهوه ای، کرم و مشکی از بهترین رنگ ها برای انتخاب بوت بشمار میروند.

شلوار های خاص و جذاب

شما میتوانید یک شلوار مناسب را با توجه با سلیقه خودتان انتخاب کنید. شلوار های جین مشکی، شلوار های چرم، شلوار های چهارخانه، شلوار های کبریتی و جین های آبی روشن همه از مواردی هستند که میتوانید در پاییز از آنها استفاده کنید. فصل پاییز بهترین فصل برای پوشیدن شلوار هایی با رنگ، مدل و پارچه های خاص است؛ پس از متنوع لباس پوشیدن نترسید و لباس های جدید را امتحان کنید.

بارانی های بلند

بارانی یکی از آیتم های مخصوص فصل پاییز است. یک بارانی بلند و گشاد با رنگ های گرم مانند قهوه ای، خاکی، کرم و نسکافه ای، در ترکیب با شلوار های جین آبی روشن، استایل پاییزی شما را تکمیل میکند.

لباس های چهارخانه

پیراهن، ژاکت، شلوار، دامن، کت و بسیاری لباس های دیگر با پارچه های چهارخانه، بهترین انتخاب برای فصل پاییز هستند. لباس های چهارخانه به استایل شما جذابیت و زیبایی خاصی میبخشند. این لباس ها به همراه کتونی و شلوار های جین مام استایل، ترکیبی مناسب و خاص را برای فصل پاییز تشکیل میدهند.

اینستاگرام _ مد

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده