چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

دلنوشته زیبای متین ستوده برای خواهر زاده زیبایش

تاریخ نشر :شنبه 17 سپتامبر 2022 اشتراک:
خواهر زاده متین ستوده اخبار گوناگون
متین ستوده بازیگر مطرح ایرانی است که سریال جادوگر اخیرا با بازی او در شبکه خانگی به نمایش در آمد. او با سریال یادآوری مطرح شد و در ادامه با لیسانسه ها به شهرت رسید.

شبکه های مجازی باعث شده است که هنرمندان تصاویر خانوادگی زیادی از خود منتشر کنند. منتین ستوده نیز با انتشار تصویری از خواهر زاده اش از علاقه اش به او نوشت . خواهر زاده متین ستوده را در پرشین وی ببینید.

خواهر زاده متین ستوده

دلنوشته زیبای متین ستوده برای خواهر زاده زیبایش

لحظه ها کنار تو بوی بهشت میدهد
با تو کودک میشوم ، به هر آن چیزی که در اوج سادگی لبخند روی لبهایت و ذوق و شعف در چشمان زیبایت مینشاند ذوق می کنم ، جهان را از چشمان تو میبینم و چقدر همه چیز دوستداشتنی تر است از زاویه ی پاک و پر از عشق نگاه تو ، دلبرکم ،

دلنوشته زیبای متین ستوده برای خواهر زاده زیبایشدلنوشته زیبای متین ستوده برای خواهر زاده زیبایش

تو همانند دختر نداشته ی خود منی ، تو انگار از وجود منی ، جان شیرینم ، جهانت را همیشه همینطور زیبا نگه دار و اجازه نده هیچ کس و هیچ چیز در طول دراز زندگی ات جلوی شور و شعف تورا به هر چیز کوچک و بزرگ در آن بگیرد ، قلب من ، همیشه بخند🧿👧🏻❤️

چگونه رابطه بهتری با خانواده و دوستان‌مان داشته باشیم؟

خانواده و دوستان ما، کسانی هستند که می‌توانید با آن‌ها راحت و در کنارشان، خود واقعی تان باشید، اما همچنان قوانین و روش‌های درستی برای برخورد با آن‌ها و داشتن روابطه خوب و صمیمانه وجود دارد. شما باید همچنان با آن‌ها با ادب، احترام و بزرگواری رفتار کنید.

شما در مقابل فرزندان، والدین، خواهر، برادر و دوستان تان، وظایف و تعهداتی دارید که باید آن‌ها را جدی بگیرید. شما در زندگی نقش‌های بسیاری دارید که باید ایفا کنید: نقش پدر یا مادر، دوست، فرزند، خواهر یا برادر، عمو یا عمه، دایی یا خاله، پدر یا مادر خوانده، خواهرزاده یا برادرزاده، پسرعمو یا دخترعمو و مجموعه کاملی از وظایف و قوانین که باید انجام دهید.

دلنوشته زیبای متین ستوده برای خواهر زاده زیبایشمتین ستوده و همسرش

ما انسان ها تا زمانی که زندگی می‌کنیم باید با دیگران رابطه داشته باشیم. ما همیشه با آن‌ها مواجه می‌شویم (از نظر احساسی) و باید قوانینی برای کنترل رفتار و احساسات مان داشته باشیم تا با آن‌ها درست رفتار کنیم. این قوانین ما را در شرایط سخت، به سمت تجربه‌های جدید و روابط نزدیکمان راهنمایی می‌کنند.

اگر بخواهیم رابطه‌ای موفق با خانواده و دوستانمان داشته باشیم و برای آن‌ها بهترین باشیم، باید کمی درباره این روابط تامل کنیم و نسبت به آن‌ها رویکردی آگاهانه داشته باشیم. اگر کار‌های مان را با هوشیاری و آگاهی انجام دهیم، می‌توانیم روابط مان را بهبود ببخشیم، مشکلات را از میان ببریم، مشوق دیگران باشیم و به اطرافیان مان کمی گرمی و شادی ببخشیم. چه کاری می‌تواند بهتر از این باشد؟
اگر می‌خواهید رابطه ی خوبی یا افراد خانواده و دوستان‌تان داشته باشید، سعی کنید فارغ از هر عنوانی که در زندگی‌شان دارید، برای آن‌ها یک دوست واقعی باشید.
دوست واقعی بودن مسئولیتی بسیار بزرگ است. شما باید فردی وفادار، صادق (اما نه بیش از حد صادق)، بی ریا، قابل اعتماد، امین، گرم و صمیمی، دوست داشتنی، روراست، خونگرم، اجتماعی، تاثیر پذیر و با محبت باشید و برخورد صمیمانه‌ای داشته باشید.

آخرین خبر _ شاخه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس