سلفی دو نفره امیرمهدی ژوله در کنار دختر زیبایش گندم

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 22 سپتامبر 2022 اشتراک:
سلفی دو نفره امیرمهدی ژوله در کنار دختر زیبایش گندم اخبار گوناگون
امیرمهدی ژوله نویسنده و بازیگر ایرانی در زمینه طنز است. او که در خندوانه به عنوان کمدین شهرت پیدا کرد سال ها نویسنده کارهای طنز مدیری بود و با وجود بیماری ام اس همچنان به فعالیت های خود ادامه می دهد.

گندم دختر امیر مهدی ژوله در همان نوزادی به شهرت رسید زمانی که پدرش برای استند اپ کمدی از او به عنوان گزینه مقایسه در میان نسل ها استفاده کرد و تا مدت ها لبخند را به لبان مردم هدیه داد. گندم ژوله را در کنار پدرش را در پرشین وی ببینید.

گندم ژوله

سلفی دو نفره امیرمهدی ژوله در کنار دختر زیبایش گندم

سلفی دو نفره امیرمهدی ژوله در کنار دختر زیبایش گندمسلفی دو نفره امیرمهدی ژوله در کنار دختر زیبایش گندم

آیا روش‌های تربیتی دختران با پسران تفاوت دارد؟

پدر و مادر باید بدانند از آن جایی که تمایل پسران با دختران فرق می‌کند، در برخی مسائل هم تفاوت دارند . نباید فراموش کرد که پسران، رفتار با جنس مخالف را از مادر می‌آموزند و دختران از پدر یاد می‌گیرند. بنابراین، اگر پدری طبیعت وجودی دختر خردسالی را نشناسد و آن‌طور که خودش می‌خواهد، با او رفتار کند، این مساله بین پدر و دختر، فاصله می‌اندازد.

سلفی دو نفره امیرمهدی ژوله در کنار دختر زیبایش گندمامیرمهدی ژوله در کنار گندم

دختران نیاز دارند کسی به صحبت‌های‌شان گوش دهد نه اینکه بدون شنیدن احساس‌های‌شان، از ابتدا راه‌حل ارائه شود. درباره‌ی پسران نیز مادران با مشکل مواجه می‌شوند زیرا پسران حتی اگر کوچک باشند،اعتماد به نفس را در این می‌بینند که خودشان از عهده‌ی مشکل‌های‌شان برآیند و نیاز به کمک بیش از حد یا ناز و نوازش ندارند.

 

درک رفتار

برخی از ما به‌طورکلی انتظار داریم که دختران در کارها همراهی‌مان کنند و پسران، یاغی و تنبل باشند، دختران را همیشه تشویق می‌کنیم که به مادران‌شان کمک کنند اما از پسران، انتظار کمک نداریم .

فرزندان‌تان را آن‌طور که هستند، بپذیرید، نه آن‌گونه که می‌توانند باشند

اگر می‌خواهیم فرزندان‌مان، خود را انسان‌هایی با ارزش تصور کنند ، باید آنان را با تمام کاستی‌های‌شان بپذیریم. ما باور داریم که برای فرزندان‌مان، ارزش قائلیم و گاهی نیز آن را بازگو می‌کنیم اما بیش‌تر وقت‌ها، رفتار ما با گفتارمان تناسب ندارد. ما باید به آنان ثابت کنیم بدون توجه به این‌که چگونه عمل می‌کنند، برای آنان به عنوان یک فرد، ارزش قائلیم.

_ هیچ گاه هیچ دختر یا پسری نباید به خاطر جنسیتش تحقیر یا تشویق شود. باید به جنسیت فرزندانمان نگاهی منطقی و طبیعی داشته باشیم. توجه داش

اینستاگرام ـ تبیان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس