پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲

پست جدید نسرین مقانلو و دلتنگی برای دوری ۵ ماهه پسرش

تاریخ نشر :جمعه 27 ژانویه 2023 اشتراک:
نسرین مقانلو و دلتنگیش برای پسرش اخبار گوناگون
نسرین مقانلو با فیلم سینمایی مهمان مامان بازی متفاوتی داشت که نظر بسیاری از منتقدین را به خود جلب کرد و بازی در فیلم سینمایی سوپر استار ساخته تهمینه میلانی از بازی های به یاد ماندنی او محسوب می شود.

قطعا همه مردم این روزها با مادر داغدار سینما و تلویزیون همدردی می کنند. نسرین مقالو هرگز نتوانسته است از یاد و خاطره پسر خوبش که عاشقانه دوستش داشت غافل شود و سوگواری های او بعد از ۵ ماه هنوز هم فضای صفحه شخصی اش را پر کرده است. به هر حال مرگ هم بخشی از روند زندگی است و چاره ای جز پذیرش ان نیست و نسرین مقانلو سعی می کند با پذیرش این موضوع با فرزند دیگرش دلخوش باشد. نسرین مقانلو و دلتنگیش برای پسرش را در پرشین وی ببینید.

نسرین مقانلو و دلتنگیش برای پسرش

خانم مقانلو با انتشار این ویدیو نوشت :

با رفتنت باورم نسبت به جهان هستی تمام شد. هر شب پیرهنت رو بغل میکنم تا بوی تنت از یادم نره،اما خواب نیستم چرا که بدون تو چشمانم خواب ندارد برایم دنیا پوچ شده برای برادر و پدرت هم همینطور،پدرت و من و برادرت هر شب با گوش دادن به این آهنگ بیشتر دلتنگت میشیم و اشک میریزیم.

دلتنگی بازیگر مشهور برای فرزندش

ارشیا پسرم دلبند مادر،بی تو حتی نفس کشیدنم سخت شده چه برسه به زندگی کردن، درست امروز پنج ماهه که نیستی و به سفری رفتی که هیچوقت باز گشتی نداره تا اینکه روزی من به دیدنت بیایم.

نسرین مقانلونسرین مقانلو

آرام بخواب پسر خوش قلبم،زندگی ما بی تو سرد و سردتر میشه،دیگه آفتاب گرمی نداره،چون گرماش تو بودی که حال نیستی.ما همیشه سرددمونه،و نفس کشیدن بی تو هر روز برامون سخت و سختر میشه.

فرزندان بازیگر سریال دل

نسرین مقانلو و دلتنگیش برای پسرشفرزندان نسرین مقانلو
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس