جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جشن تولد ۲۸ سالگی میترا رفیع متفاوت با سال های قبل

تاریخ نشر :دوشنبه 05 دسامبر 2022 اشتراک:
تولد 28 سالگی میترا رفیع اخبار گوناگون
میترا رفیع بازیگری که این روزها با سریال گیلدخت دلبری می کند و مخاطبین زیادی را پای این سریال دوستداشتنی کشانده است. سریال بی همگان که به تازگی پخش آن تمام شده است از اخرین بازی های او در تلویزیون است.

امسال برای میترا رفیع بازیگر نقش گلنار در سریال گیلدخت و الناز بی همگان سال موفقیت امیزی بود. او توانست در سن بیست و هفت سالگی به خوبی در تلویزیون دیده شود و در ایفای نقش هایش بدرخشد. تولد ۲۸ سالگی میترا رفیع را در پرشین وی ببینید.

تولد ۲۸ سالگی میترا رفیع

آرزوهای امسالم قبل از فوت کردن شمع خیلی فرق داشتند با آرزوهای هر سال

تولد 28 سالگی میترا رفیعتولد ۲۸ سالگی میترا رفیع

علاقه‌اش به بازیگری ریشه در کودکی دارد و خیلی‌زود به آرزوی خود رسید. میترا رفیع در نوجوانی باز هم در چند اثر سینمایی از‌جمله «کلمبوس» بازی کرد و حضور در صحنه تئاتر را به تجربیاتش افزود. سریال «از سرنوشت» جدی‌ترین فعالیت اوست .

شهرت اصلی میترا رفیع به خاطر سریال های تلویزیونی او است. این بازگیر را در فصل اول سریال از سرنوشت در نقش مه لقا دیدیم. مه لقا مادر واقعی سهراب بود که مدت طولانی را در زندان به سر برد و بعد از آزادی شروع به جست و جو برای یافتن پسرش کرد اما در نهایت فوت شد. مه لقا فقط در چند قسمت سریال از سرنوشت حضور داشت اما رفیع خیلی خوب این نقش را بازی کرد و نشان داد هنرمندی توانا است.

سریال بی همگانالناز سریال بی همگان

سریال بی همگان مجموعه دیگری است که رفیع در آن حضور داشت و یکی از نقش های اصلی یعنی الناز را بازی کرد. الناز دختری جوان است که با احساساتش بازی شده، از طرفی پدرش ناچار شده فرار کند و وضعیت او و خانواده اش در شرایط بغرنجی قرار گرفته است.

بازی در نقش گلنار در سریال گیلدخت

نقش گلنار در سریال گیلدختنقش گلنار در سریال گیلدخت

سریال گیلدخت مجموعه ای تاریخی است و یک عشق را روایت می کند؛ عشقی که یکسوی آن گلنار با بازی میترا رفیع است. رضا اکبرپور در نقش اسماعیل در این سریال بازی کرده و نقش مقابل رفیع است. گلنار در گیلدخت حوادث تلخ و شیرین زیادی را تجربه می کند و زندگی اش دستخوش اوج و فرودهایی می شود. رفیع از عهده این نقش به خوبی برآمده و  بار دیگر توانایی هایش را به اثبات رسانده است.

اینستاگرام ـ دوات انلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس