جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

ویل اسمیت با همسر و فررزندانش در اولین فرش قرمز پس از ماجرای سیلی در اسکار

تاریخ نشر :جمعه 02 دسامبر 2022 اشتراک:
ویل اسمیت اخبار گوناگون
تصاویری از اولین حضور ویل اسمیت در فرش قرمز بعد ماجرای سیلی زدن به کریس راک در مراسم اسکار را تماشا کنید. در این مراسم همسر و فرزندان و مادر همسرش نیز شرکت داشتند.

بازیگر معروف ویل اسمیت پس از گذشت هشت ماه از ماجرای جنجال آفرین سیلی زدن به کریس راک در طول  مراسم اسکار، برای اولین بار قدم به فرش قرمز گذاشت.

ویل اسمیت و همسر و فرزندانش

خانواده معروف این بازیگر ۵۴ ساله یعنی همسرش جادا پینکت اسمیت و به گزارش پرشین وی فرزندان وی یعنی پسرانش تری ۳۰ ساله و جیدن ۲۴ ساله و دخترش ویلو ۲۲ ساله نیز برای حمایت از پدر خانواده در فرش قرمز نمایش جدیدترین فیلم او به نام “رها سازی” (Emancipation) شرکت کردند.

خانواده ویل اسمیتویل اسمیت در کنار همسرش جادا و فرزندانش جیدن، ویلو و تری

اسمیت از سال گذشته تصمیم گرفته بود بدن خود را به “بهترین شکل تمام دوران زندگی اش” در آورد و بنابراین تمرینات فیتنس و تناسب اندام را شروع کرده بود و در طول جدیدترین فرش قرمز خود به نظر می رسید تلاش هایش بی فایده نبوده و به طور قابل توجهی لاغرتر به نظر می رسید.

او یک دست کت و شلوار سه تکه زرشکی را با پیراهن صورتی بسیار کمرنگ و کفش های چرم قهوه ای ست کرده بود و همسرش جادا نیز لباس سفید یقه اسکی بسیار چشمگیر به رنگ سفید با دنباله چین دار و نمایشی به تن داشت که توجه حاضرین را به خود جلب می کرد.

زوج معروف هالیوودزوج معروف ویل و جادا

فرزندان ویل اسمیت

ویلو دختر ویل اسمیت و برادر او جیدن نیز مثل والدینشان با تیپ های تماشایی آنها را همراهی کردند، از جمله آنکه جیدن یک دست کت و شلوار سفید مشکی طرح دار به تن داشت که تصویری از یک سالن سینما وینتج را نشان می داد.

تِرِی برادر بزرگ ناتنی آنها از همسر سابق پدرشان یعنی “شری زامپینو” نیز تقریبا استایلی شبیه پدر معروفش با کت زرشکی داشت که آن را با تی شرت صورتی ست کرده بود.

استایل ویل اسمیتاولین فرش قرمز ویل اسمیت بعد هشت ماه از اسکار

در فرش قرمز خانوادگی فیلم “رهاسازی” به کارگردانی آنتوان فوکوآ به گزارش پرشین وی حتی ادرین بنفیلد- نوریس مادر جادا پینکت نیز برای حمایت از داماد خود به جمع این خانواده پیوست.

اسمیت ستاره هالیوودی که در طول چند هفته اخیر در حین تبلیغ و معرفی جدیدترین فیلم خود در برنامه های متعدد شرکت پیدا کرد، گویی در یک “تور عذرخواهی” نیز خود را قرار داده بود و بارها از کریس راک برای سیلی زدن به او در مراسم اسکار عذرخواهی کرد.

جادا پینکت و مادرشجادا پینکت و مادرش ادرین بنفیلد نوریس

ماجرای سیلی زدن به کریس راک

این بازیگر چندین ماه پیش در تاریخ ۲۷ام مارس و در طول ۹۴امین مراسم اسکار پس از شوخی مجری برنامه کریس راک درباره موهای تراشیده همسرش جادا اسمیت، به شدت عصبانی شده و سیلی محکمی به صورت کریس راک زد.

دقایقی بعد از این واقعه، ویل اسمیت به عنوان برنده بهترین بازیگر مرد اسکار به روی سن رفت و در واکنش به اقدام ناگهانی و جنجالی خود گفت: “عشق باعث می شود کارهای دیوانه کننده ای از آدم سر بزند.” ولی در بین صحبت هایش از کریس راک عذرخواهی نکرد.

بن فاستراسمیت و همبازی اش بن فاستر در فیلم رهاسازی

در پی این اقدام جنجالی، مسئولین مراسم اسکار نیز به عنوان جریمه، ویل اسمیت را تا ۱۰ سال از مراسم اسکار تحریم کرده و در بیانیه ای اظهار داشتند رفتاری که آقای اسمیت روی سن از خود به نمایش گذاشت، مخرب و غیرقابل قبول است و کیفیت مراسم را تحت تاثیر قرار داد.

حدود چهار ماه طول کشید تا این بازیگر رسما در ویدیویی در یوتوب از کریس راک عذرخواهی کرد. وی در آن ویدیو با ظاهری نادم و پشیمان و مستقیم رو به دوربین گفت: “کریس، از تو عذر می خواهم. رفتار من غیرقابل قبول بود و هر وقت آماده صحبت بودی، من اینجا هستم.”

استایل همسر ویل اسمیتلباس دیدنی جادا پینکت اسمیت

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس