جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ماجرای اسیدپاشی روی همسر سابق به خاطر حضانت فرزند در تهران

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 22 فوریه 2024 اشتراک:
حادثه اسیدپاشی در تهران حوادث روز
زن و شوهر جوان که به خاطر درگیری بر سر حضانت فرزندانشان با هم مشاجره داشتند عاقبت این درگیری به اسیدپاشی شوم ختم شد و دو دختر ۱۴ و ۱۶ ساله این زوج در کنار مادرشان ماندند و مرد جوان و همسر جدیدش دستگیر شدند.

در پی درگیر ی زن و شوهر جوان بر سر حضانت فرزندانشان مردی به همراه همسر جدیدش اقدام به اسیدپاشی به صورت مخفی کردند که ناکام مانند و اکنون هر دو در زندان هستند. در ادامه جزئیات حادثه اسیدپاشی در تهران را در پرشین وی مشاهده کنید.

حادثه اسیدپاشی در تهران

حدود یک سال قبل زن و شوهری که به شدت با یکدیگر اختلاف داشتند، تصمیم به جدایی می گیرند. آنها صاحب دو دختر ۱۴ و ۱۶ ساله نیز بودند که پس از جدایی دختر کوچکتر نزد مادر رفت و دختر بزرگتر پیش پدرش.

این شرایط پایدار بود تا این که مدتی قبل، مرد مجددا ازدواج کرد. هنوز مدتی از ازدواج مرد نگذشته بود که زن نیز برای دومین پای سفره عقد نشست. این خبر وقتی به گوش مرد رسید، تصمیم گرفت حضانت دختر کوچکترش را بگیرد تا او را پیش خودش ببرد.

اقدام هولناک مرد جوان برای حضانت فرزندانش

دلیلش این بود که پدر نمی خواست، دخترش با ناپدری بزرگ شود. بر سر این موضوع اختلاف میان زن و شوهر سابق شکل گرفت به طوری که پدر مدام به مدرسه دختر کوچکش می رفت تا وی را با خودش به خانه ببرد. درگیری آنها ادامه داشت تا اینکه حادثه اسیدپاشی رخ داد و باعث تشکیل پرونده ای در دادسرای جنایی تهران شد.

حادثه اسیدپاشی در تهراندستگیری زن و شوهر انتقام جو

شاکی زن جوان بود که از شوهر سابقش به اتهام اسیدپاشی شکایت کرد. وی توضیح داد: همان شب که با شوهر سابقم بر سر حضانت دختر کوچکترم، ‌بحثمان شد، دو نفر که لباس زنانه به تن داشتند در نیمه های شب به مقابل خانه ام آمده و روی ماشین پرایدم اسید پاشیدند. وقتی دوربین ها را بررسی کردیم متوجه شدم که آن دو نفر شوهر سابقم و همسرش هستند.

دستگیری عاملان حادثه اسیدپاشی در تهران

هر چند چهره آنها مشخص نیست اما هیکل و طرز راه رفتنشان با شوهر سابقم و همسرش مو نمی زند. آنها حتی مرا تهدید هم کرده بودند و فکر می کنم برای زهر چشم گرفتن از من چنین نقشه ای کشیدند. همسر سابقم نیز لباس زنانه به تن کرده تا شناسایی نشود.

با این شکایت، شوهر سابق این زن و همسرش دستگیر شدند. آنها منکر اسید پاشی هستند اما شواهد حکایت از این دارد که آنها سعی دارند با دروغ بافی خودشان را بیگناه نشان بدهند. هر دو در بازداشت به سر می برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

همشهری آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس