جذاب‌ترین مرد جهان با استفاده از استانداردهای علمی معرفی شد

تاریخ نشر :یکشنبه 25 سپتامبر 2022 اشتراک:
رابرت پتینسون اخبار گوناگون
رابرت پتینسون بازیگر مطرح هالیوود بر اساس استاندارد های باستانی به عنوان جذاب ترین مرد جهان معرفی شد. فهرستی که دکتر دی سیلوا منتشر کرده است نام هنرمندانی همچون جرج کلونی و برد پیت هم به چشم می خورد.

دکتر جولیان دی سیلوا از هارلی استریت با استفاده از علوم باستان شناسی توانست جذاب ترین مرد جهان را معرفی کند. استفاده از استاندارد های علمی در این معرفی نقش اساسی دارد. جذاب ترین مرد جهان ۲۰۲۲ را در پرشین وی ببینید.

جذاب ترین مرد جهان ۲۰۲۲

یک جراح سلبریتی های هالیوود با استفاده از استانداردهای علمی ثابت کرد رابرت پتینسون جذاب‌ترین مرد جهان است.

جذاب‌ترین مرد جهان با استفاده از استانداردهای علمی معرفی شدجذاب‌ترین مرد جهان با استفاده از استانداردهای علمی معرفی شد

دکتر جولیان دی سیلوا از هارلی استریت با کمک علم و فرمول های باستانی مربوط به اعداد کامل چهره مردان و زنان مشهور و سلبریتی های هالیوود را بررسی کرد تا ثابت کند چه کسی از نظر کلاسیک زیباترین چهره را دارد.

این جراح مشهور می خواست با استفاده از روش‌های علمی به این نتیجه برسد که رابرت پتینسون خوش‌تیپ‌ترین مرد جهان است و از نظر ظاهری، چهره ای نزدیک به “عالی” دارد.

جذاب ترین مرد جهان 2022جذاب ترین مرد جهان ۲۰۲۲

این جراح پلاستیک که در خیابان هارلی در لندن کار می کند از فناوری نقشه برداری برای یافتن چهره ای استفاده می کند که مطابق با استانداردهای زیبایی یونان باستان است.

جذاب‌ترین مرد جهان معرفی شد 

او در این تحقیق به دنبال یافتن چهره ای بود که مکمل «نسبت طلایی» باشد که توسط یونانیان باستان ابداع شده بود و از فرمول های ریاضی برای یافتن «نسبت الهی» در اعداد استفاده می شد.

رابرت پتینسونرابرت پتینسون

دکتر دی سیلوا با اعمال قوانین مشابه برای ظاهر صورت، امیدوار بود که چهره ای با تناسب عالی را در مورد چشم ها، بینی و چانه کشف کند.

عکس‌های سلبریتی های بزرگ هالیوود مورد آزمایش قرار گرفتند و تناسبات صورت آن‌ها مورد بررسی قرار گرفت. پس از انجام بررسی ها، این پزشک متوجه شد که رابرت پتینسون، بازیگر ۳۶ ساله گرگ و میش، از همه بهتر عمل کرده و ۹۲.۱۵ درصد با تست کمال خود مطابقت دارد. او از کامل ترین چهره و جزئیات صورت برخوردار است. چهره رابرت با ایده‌ی «مرد کامل» که توسط یونانی‌ها ساخته شده بود ۹۲.۱۵ درصد مطابقت داشت و چشم‌ها، بینی و چانه‌اش بهترین ویژگی‌های او بودند.

سلبریتی‌های بعدی در فهرست زیباترین‌ها

رابرت پتینسون در راستای تحقیقات اول شد. پس از آن هنرپیشه بریتانیایی هنری کاویل، و با ستاره آمریکایی بردلی کوپر در جایگاه سوم قرار گرفتند.

فهرست جذاب ترین مرد جهان ۲۰۲۲ : برد پیت و جورج کلونی بازیگران کلاسیک هالیوود در رده های چهارم و پنجم قرار گرفتند. هیو جکمن، دیوید بکهام، ادریس البا، کانیه وست و رایان گاسلینگ ۱۰ نفر برتر را تکمیل کردند.

دکتر دی سیلوا چهره‌های زنان مشهور را نیز تجزیه و بررسی کرد. او به این نتیجه رسید که بلا حدید، سوپر مدل، زیباترین زن جهان است. زیرا او در این آزمایش ۹۴.۳۵ درصد امتیاز را کسب کرد و حتی از RPatz چهره‌ای جذاب‌تر داشت.

بیانسه، امبر هرد، آریانا گرانده و تیلور سوئیفت نیز وارد پنج زن برتر مورد مطالعه برای این پروژه شدند.

رابرت در گذشته در مورد ظاهر خود صحبت کرده است. او بازتاب زندگی ناموفق خود به عنوان یک مدل در سال ۲۰۰۸ می داند. این بازیگر کنونی در سن ۱۲ سالگی در مقابل دوربین ها ظاهر می شد اما در ۱۶ سالگی حرفه ژست گرفتن او به پایان رسید.

او توضیح داد: «وقتی برای اولین بار شروع کردم، قد بلندی داشتم و شبیه یک دختر به نظر می رسیدم. بنابراین، مشاغل زیادی پیدا کردم، زیرا در آن دوره بود که ظاهر آندروژنی باحال و جذاب بود. سپس، بیش از حد شبیه یک مرد شدم. بنابراین، دیگر هیچ شغلی پیدا نکردم. من ناموفق ترین حرفه مدلینگ را داشتم.»

اینستاگرام ـ  فرارو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس