شایلی محمودی همسر دوم بنیامین بهادری به همراه مادر جوانش در رستوران

تاریخ نشر :یکشنبه 25 سپتامبر 2022 اشتراک:
مادر شایلی محمودی اخبار گوناگون
شایلی محمودی همسر دوم بنیامین بهادری که علاقه زیادی به خانواده اش دارد بعد از ازدواج با خواننده ایرانی بسیار مطرح شد آنها در فیلم سلام بمبئی هم در مقابل یکدیگر بازی کردند.

زندگی عاشقانه شایلی محمودی و بنیامین بهادری با وجود سه فرزندشان از آرامش زیادی برخورد دار است. آقای خواننده که مدت هاست سعی کرده است وقت بیشتری را در کنار خانواده اش بگذارد کمی از حرفه خود دور مانده است. مادر شایلی محمودی همسر دوم بنیامین بهادری در رستوران را در پرشین وی ببینید.

مادر شایلی محمودی

خانم محمودی نوشت : چه طورى ازت تشکر کنم براى همه ى مهربونیات؟

براى. اینکه سه ماه از زندگیتو روى هولد گذاشتى و اومدى یه کشور دیگه، یه دنیاى دیگه تا کنارم باشى تو ى این تایم سخت؟ چه جورى بگم که اگه حتى بتونم ۵٠٪؜ مادرى باشم که تو براى ما بودى اون موقع میدونم بهترین مادر خواهم بود براى بچه هام.. من از خود گذشتگى و محبت بى قید و شرط رو از تو یاد گرفتم . و به خاطرش و خیلى چیز هاى دیگه بهت مدیونم .. همیشه. و حالا تو امشب باید برى و من باید که بتونم قوى باشم ولى بغض میکنم از اینکه صبح تورو دیگه کنارمون نداریم و جات خیییییییلى خالى خواهد بود بینمون مرسى که هستى مرسى که مادرمى مرسى براى همه چیز.

شایلی محمودی همسر دوم بنیامین بهادری به همراه مادر جوانش در رستوران

شایلی محمودی همسر دوم بنیامین بهادری به همراه مادر جوانش در رستورانشایلی محمودی همسر دوم بنیامین بهادری به همراه مادر جوانش در رستوران

شایلی محمودی متولد اول خرداد ۱۳۶۸ می باشد و یک خواهر دارد و برخی از رسانه او را دو رگه ایرانی هندی معرفی کردند که این خبر تاکنون از سوی خود خانم محمودی تایید و یا تکذیب نشده است اما او تسلط کامل به زبان هندی دارد و همین امتیاز او موجب شد تا برای بازی در فیلم سلام بمبئی انتخاب شود.

مادر شایلی محمودیخانواده بنیامین بهادری

اینستاگرام ـ بیا تو صفا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس