بازیگران«خون سرد»که ازدواج نکردن از سارا رسول زاده تا نیما شعبان نژاد

تاریخ نشر :یکشنبه 25 سپتامبر 2022 اشتراک:
سریال خون سرد اخبار گوناگون
شبکه خانگی این روزها در همه ژانر ها سریال دارد از تاریخی و سیاسی و کمدی گرفته تا ژانر پلیسی که با سریال خون سرد مورد استقبال بینندگان قرار گرفته است.

بالا رفتن سن ازدواج در میان هنرمندان بسیار شایع است و بسیاری از آنها نمی توانند همسری که با شغل آنها کنار بیاید را داشته باشند بنابراین مجبورند سال های زیادی را در تنهایی سپری کنند. سریال خون سرد که این روزها مورد استقبال قرار گرفته است بازیگران مجرد زیادی دارد. بازیگران مجرد سریال خون سرد را در پرشین وی ببینید.

سریال خون سرد

شهرام حقیقت دوست که بازیگر پر کار سال های نه چندان دور تلویزیون و سینما که اغلب او را با سریال «خط قرمز» می شناسند، بازیگر نقش اصلی سریال است. امیر آقایی هم که اخیراً او را سریال «آقازاده» در شبکه خانگی دیده بودیم، دیگر بازیگر فیلم است. سارا بهرامی، دیگر بازیگر پرکار سال های اخیر سینما و شبکه نمایش خانگی نیز در سریال حضور دارد. نیما شعبان نژاد، بازیگر سریال «هیولا» نیز یکی از بازیگران فیلم به شمار می رود.

سارا رسول زاده سارا رسول زاده

داستان سریال درباره چیست؟

سرگرد امیرعلی طلوعی (شهرام حقیقت دوست) در پی یافتن عاملین قاچاق اعضای بدن انسان است و در این راه از کمک دوستش دکتر کیا (امیر آقایی) بهره می گیرد. اما دکتر کیا روشی متفاوت برای برخورد با جنایتکاران پیش گرفته و…

نیما شعبان نژادنیما شعبان نژاد

خالق سریال کیست؟

امیرحسین ترابی که قبلاً فیلمی تحت عنوان «هزارتو» را از او دیده بودیم و حالا اولین تجربه شبکه نمایش خانگی را با «خون سرد» رقم زده است.

امیر آقاییامیر آقایی

نکات مثبت سریال؟

بازی شهرام حقیقت دوست در نقش سرگرد قابل قبول است. اگرچه فیزیک و چهره حقیقت دوست خیلی شباهتی به افراد نظامی ندارد اما روی هم رفته شخصیت سرگرد برای بیننده قابل قبول است.

سریال خون سردسارا بهرامی

این مورد نیاز به گذشت زمان دارد تا بتوان آن را در میان نکات مثبت قرار دارد، اما سریال «خون سرد» می تواند جای خالی یک سریال پلیسی قابل قبول را در شبکه نمایش خانگی پر کند.

 نکات منفی سریال؟

مدت زمان مفید سریال بسیار کمتر از ۲۰ دقیقه در هر قسمت است.

بازی بد لیندا کیانی در دو قسمت اول بازی دیگر بازیگران را هم خراب کرده است!

اطلاعات فنی حوزه کامپیوتر که در سریال ارائه می شود مانند اغلب سریال های ایرانی در جزئیات پر ایراد است.

متاسفانه سریال «خون سرد» در برخی از سکانس ها حتی زاویه دوربین را مانند منبع الهامش یعنی سریال «دکستر» تعیین کرده است!

دیگر بازیگران مجرد ای سریال

شهرام حقیقت دوست

امیر آقایی

بهار قاسمی

پیام اینالویی

عارفه معماریان

باسط رضایی

سارا امیری

اینستاگرام ـمووی مگ

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس