متین ستوده و بهاره کیان افشار در کنار مادرانشان

تاریخ نشر :یکشنبه 25 سپتامبر 2022 اشتراک:
مادر متین ستوده اخبار گوناگون
بازیگران ایرانی سعی می کنند عشق و محبتی که به خانواده شان دارند را در صفحه شخصی شان با دنبال کنندگان این صفحات در میان بگذارند و با انتشار تصاویر خانوادگیشان آنها را به طرفدارانشان معرفی کنند.

متین ستوده بازیگر لیسانسه ها و بهاره کیان افشار بازیگر سریال عاشقانه منوچهر هادی با انتشار تصاویری از مادرانشان قدردانی و احساس محبت خود را نسبت به ان ها ابراز کردند. مادر متین ستوده و مادر بهاره کیان افشار را در پرشین وی ببینید.

مادر متین ستوده

متین ستوده مادر متین ستوده
بهاره کیان افشاربهاره کیان افشار و مادرش

راهکارهایی برای احترام به مادر

سخن گفتن مناسب

اولین موضوعی که برای احترام گذاشتن به مادر باید رعایت کنید این است که در حرف زدن با مادرتان به اندازه کافی دقت کنید. صدا نزدن مادران به اسم یا با کلمات نامناسب یکی از این نکات است. به‌غیراز آن وقتی با مادرتان مخالف هستید نیز سعی کنید مخالفت خود را با دلیل و منطق و همین‌طور با لحنی مناسب بیان کنید.

از مادرتان تشکر کنید

تشکر کردن از مادر به خاطر زحمت‌هایی که می‌کشد یکی دیگر از راه‌های احترام به مادر است. شما با این کارتان به او نشان می‌دهید که متوجه ازخودگذشتگی‌ها و تلاش‌هایش هستید. این کار باعث می‌شود مادرتان نیز به انجام کارها دلگرم‌تر باشد.

برای آشتی پیش‌قدم باشید

اختلاف و دلخوری در هر خانواده‌ای پیش خواهد آمد و شما نمی‌توانید از آن اجتناب کنید. بااین‌حال اینکه چطور به اختلاف خود پایان می‌دهید اهمیت بسیاری دارد. در رابطه میان شما و مادرتان سعی کنید همیشه برای آشتی و حل کردن اختلاف‌ها پیش‌قدم باشید. حتی اگر حق با شما باشد باید این موضوع را به خاطر داشته باشید که پیش‌قدم شدن برای آشتی و از بین بردن اختلاف احترامی است که شما برای جایگاه و مقام مادر قائل می‌شوید.

شنونده خوبی باشید

هنگامی‌که مادرتان از موضوعی صحبت می‌کند با دقت به صحبت‌های او گوش کنید. سعی کنید همیشه در طول روز زمانی را برای صحبت کردن با مادر و شنیدن درد و دل‌های او اختصاص بدهید. شاید بسیاری از مواقع صحبت‌های مادرتان به نظر ساده یا پیش‌پاافتاده باشند. بااین‌حال اجازه بدهید مادرتان احساس کند کسی را دارد که می‌تواند با او صحبت کند.

اینستاگرام ـ اقتصاد انلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس