دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تاج زیبای ملکه انگلیس بر سر کیت میدلتون در یک مهمانی با شکوه

تاریخ نشر :سه‌شنبه 27 سپتامبر 2022 اشتراک:
تاج کمبریج اخبار گوناگون
با مرگ ملکه الیزابت دوم و آغاز پادشاهی پسرش چالرز سوم سوال های زیادی درباره جواهرات و تاج های ملکه مطرح است و اینکه مجموعه نفیس تاج های او چگونه بین فرزندانش تقسیم میشود.

کیت میدلتون از محبوب ترین افراد خاندان سلطنتی انگلیس است که بعد از مرگ چالرز سوم او ملکه بریتانیا خواهد شد و ملکه ایزابت که بسیار به او علاقه مند بود ازدواج او با ویلیام نوه اش را بهترین اتفاق زندگی اش برمی شمرد. تاج کمبریج کیت میدلتون در یک مهمانی با شکوه را در پرشین وی ببینید.

تاج کمبریج کیت میدلتون

تاج زیبای ملکه انگلیس بر سر کیت میدلتون در یک مهمانی با شکوه

تاج زیبای ملکه انگلیس بر سر کیت میدلتون در یک مهمانی با شکوهتاج زیبای ملکه انگلیس بر سر کیت میدلتون در یک مهمانی با شکوه

تاج کمبریج

در دسامبر ۲۰۱۸، کیت در یک پذیرایی جشن در کاخ باکینگهام با پوشیدن تاج گره عاشق کمبریج (Cambridge lover’s knot) چشم‌ها را به خود خیره کرد. این تاج توسط جواهرات سلطنتی گارارد در سال ۱۹۱۴ به طرح شخصی ملکه مری ساخته شد و از مرواریدها و الماس هایی که قبلاً در اختیار خانواده اش بود، ساخته شد.

 

تاج کمبریجتاج کمبریج

تاج کمبریج برای سالیان سال توسط افراد مختلفی از خاندان سلطنتی انگلستان استفاده قرار می گرفت.
یکی از این افراد خواهر ملکه کامیلا بوده که وی پس از تاجگذاری به صورت ناراحت کننده ای درگذشت.
در این تاج با استفاده از ۱۹ عدد مروارید گلابی شکل و به شیوه تاج‌های ملکه ماری تزئین شده است.

تاج کمبریجتاج کمبریج بر سر دایانا

ملکه انگلیس در سن ۹۶ سالگی درگذشت. او مجموعه ای شامل ۵۰ تاج بسیار زیبا، خیره کننده و ارزشمند دارد که هر کدام داستان ها و عجایبی در دل خود نهفته است. مثلا تاج دیادم قرن نوزدهمی که ۱۳۳۳ الماس دارد یا تاجی که آنقدر چالش برانگیز است که اجبارا توسط یک مامور مخفی از روسیه خارج می شود.

ملکه انگلیس در قرض دادن تاج‌هایش به خانواده‌اش برای عروسی‌ها و شام‌های دولتی دست و دلباز بود. پرنسس ولز، دوشس ساسکس و پرنسس یوجنی همگی در روزهای عروسی خود تاج هایی از کلکسیون ملکه را بر سر گذاشتند.

اینستاگرام ـ جواهر بازار

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده