شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

خانه میلیاردی و لاکچری علی کریمی در لواسان پلمپ شد

تاریخ نشر :سه‌شنبه 27 سپتامبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال که به دریبل های عجیبش مشهور است و به او عنوان جادوگر داده اند این روزها بیش از هر زمان دیگری به دلیل استوری های تندش, نام او رسانه ای می شود.

بارها درباره ویلای لاکچری علی کریمی در لواسان شنیده ایم. ویلایی که او با درآمد سالها فوتبال حرفه ای اش در کشورهای عربی و در اروپا و در سطح اول فوتبال دنیا آن را ساخت و اکنون خبر پلمپ شدن آن به گوش می رسد. علت پلمپ شدن ویلای علی کریمی در لواسان را در پرشین وی ببینید.

ویلای علی کریمی

تصاویری از منزل علی کریمی، چهره مطرح فوتبال در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد خانه وی پلمب شده است.

تصاویری از پلمب خانه علی کریمی در لواسان

بر اساس تصاویر منتشر شده بنری بر روی در خانه علی کریمی نصب شده است که روی آن نوشته شده:

بنا به دستور مقام محترم قضایی این ملک تا اطلاع ثانوی پلمب می‌باشد.

خانه میلیاردی و لاکچری علی کریمی در لواسان پلمپ شدخانه میلیاردی و لاکچری علی کریمی در لواسان پلمپ شد

پیش‌تر علی کریمی به مصادره اموال تهدید شده بود.

پلمب خانه علی کریمی در لواسانپلمب خانه علی کریمی در لواسان

حمید رسایی فعال سیاسی اصولگرا و نماینده سابق مجلس در اظهاراتی جنجالی خواستار توقیف اموال علی کریمی، چهره مطرح فوتبال ایران شده بود!

توییت جنجالی خانم خبرنگار

همه چیز از توییت‌های یک خبرنگار اقتصادی شروع شد. آنجا که کاربری به نام طاهریان دوباره از ویلای علی کریمی گفت، عکس آن را منتشر کرد و از این نوشت که: «مورد داریم تو عمارت چند ده میلیاردی زندگی می‌کنه و قبض برق خونه‌اش از حقوق ماهانه کارگرها بالاتره، اون وقت پست گذاشته حالا باید برای یک تیکه نان جان بکنیم. اشاره نمی‌کنم که اسمش علی کریمیه!»

توییتی که عصبانیت شدید علی کریمی را به همراه داشت. انتشار چند استوری پی در پی در واکنش به توییتی تکراری: «افتخار می‌کنم که با عرق ریختن برای خانواده‌ام یک خونه درست کردم؛ نه امثال شما که با رانت و هزارتا کثافت‌کاری شکمتون رو سیر می‌کنید. تو اگه واقعا بویی از آدمیت برده بودی یه سرچ می‌کردی که من درآمدم از چه طریقی بوده! پته‌تون خیلی وقته رو شده مادام.»

کریمی چند دقیقه بعد دوباره تصویر توییت این خبرنگار را منتشر کرد و با کنایه به او نوشت: «البته امثال شما خوب بلدین تو این وضعیت نونتون رو در بیارید. دفعه بعد که خواستی از این تکنولوژی استفاده کنی با یه بزرگ‌تر مشورت کن».

واکنش‌های اینستاگرامی اسطوره فوتبال ایران به این دو استوری ختم نشد و او باز هم استوری‌هایی را منتشر کرد. در نهایت هم کار به جایی رسید که خبرنگار منتقد کریمی مدعی شد حتما از او شکایت خواهد کرد.

علی کریمی ذاتا انسانی است که نسبت به اتفاقات پیرامون خودش واکنش نشان می‌دهد. او قبلا این را در ماجراهایی چون درگیری با کارلوس کی‌روش، محمدرضا ساکت، مهدی تاج و… نشان داده و کلا در انتقاد کردن با کسی تعارفی ندارد.

کریمی حتی با وجود رفاقت با یحیی و علاقه شدید به پرسپولیس چندی پیش از سرمربی قرمزها هم انتقاد کرد. او در زمان دولت قبل هم موضع‌گیری‌های زیادی علیه مشکلات کشور داشت ولی کسی نه مخالفتی می‌کرد و نه بحث ویلاهای چند ده میلیاردی را پیش می‌کشید.

اینستاگرام ـ وقت صبح

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس