جملات تاکیدی مثبت برای صبح برای رسیدن به اهداف و آرزوها

اشتراک:
جملات تاکیدی مثبت برای صبح برای رسیدن به اهداف و آرزوها روانشناسی
با 30 مورد از جملات تاکیدی مثبت برای صبح برای رسیدن به اهداف و آرزوها و همچنین چگونگی کنترل و برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه برای پذیرش تغییرات مثبت و آماده کردن ذهن بیشتر آشنا شوید.

چگونگی شروع روز تاثیر بسیار زیادی در روند باقی روز و احساس درونی شما دارد. اگر کسی بخواهد روز خوبی داشته و سرشار از اعتماد به نفس باشد، جملات تاکیدی مثبت برای صبح یکی از روش های بسیار موثر برای این هدف است.

جملات تاکیدی مثبت برای صبح

یکی از موثرترین روش ها برای آمادگی ذهنی، استفاده از جملات تاکیدی است. آیا تاکنون برایتان پیش آمده بخواهید چیزی را در زندگی تان تغییر دهید؟ موقع رفتن به رختخواب با خود فکر می کنید: “فردا متفاوت خواهد بود. فردا شروعی برای باقی زندگی من است.”  به گزارش پرشین وی میل به تغییر زندگی آنقدر قوی است که به زحمت می توانید بخوابید چرا که می خواهید به اینکه فردا چقدر عالی خواهد بود، فکر کنید.

برنامه شما این است که اهمال کاری را کنار گذشته و کار مد نظرتان را شروع کنید، این کار ممکن است یک کارآفرینی جدید، رفتن به باشگاه، تقاضای افزایش حقوق و یا گردش رفتن با شخص خاصی باشد. سپس روز بعد از راه می رسد و شما دوباره هیچ یک از کارهای مد نظرتان را انجام نمی دهید. گرچه در وهله اول این روز برای پیگیری اهداف نوید دهنده به نظر می رسید ولی در نهایت قبل از اینکه هیچ اقدامی انجام دهید، روز به پایان می رسد.

دلیل عدم موفقیت در پیگیری اهداف

این چرخه از هدف گذاری های بدون نتیجه به دلیل عدم آمادگی ذهن برای تغییر زندگیست. گاهی اوقات تغییر می تواند استرس آور و سخت باشد. بنابراین باید نسبت به توانایی خود برای موفقیت اعتماد به نفس داشه باشید. جملات تاکیدی صبحگاهی می تواند به شما در رسیدن به اعتماد به نفس کمک  کند. در این مطلب با ۳۰ مورد از جملات تاکیدی مثبت برای صبح آشنا خواهید شد که برای این منظور مفید هستند.

پیش از خواندن جملات تاکیدی، بهتر است با پیش درآمدی از نحوه تاثیرگذاری این روش بیشتر آشنا شوید تا به باورپذیری بیشتر شما کمک کند.

بیش از حد فکر نکنید

وقتی کاری را به تعویق می اندازید معمولا بدین دلیل است که نسبت به اینکه بعدا چه رخ می دهد، چندان مطمئن نیستید. چه پیش می آید اگر کاری طبق دلخواه تان پیش نرود؟ طرد شدن و یا خوب پیش نرفتن کارها را چطور مدیریت می کنید؟ و یا چه می شود اگر طبق سرعت دلخواه به اهدافتان دست پیدا نکنید؟

همچنان که به این چیزها فکر می کنید، ذهن به طور ناخودآگاه درمورد موفقیت شروع به نگرانی می کند. جایی در ذهن ناخودآگاهتان باوری وجود دارد که با ذهن خودآگاه شما در تضاد است. در نتیجه باید ضمیرناخودآگاه خود را دوباره برنامه ریزی کنید تا بدین شکل با ذهن خودآگاه در هماهنگی باهم قرار بگیرد.

تغذیه ذهن ناخودآگاه با تجربیات

یکی از کارآمدترین روش ها برای برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه، تغذیه آن با تجربیات موفقیت است. ممکن است بر این باور باشید که تک تک سلول های بدن تغییر در زندگی را بخواهند ولی به ندرت چنین چیزی احتمال دارد.گرچه در سطح ذهن خودآگاه مزایای تحول دلخواهتان در زندگی را درک می کنید ولی در عین حال ترس از ناشناخته ها باعث تردید شما شده و با خود می گویید شاید زندگی تان در همین حد هم خوب است.

این تردیدها زمانی خودشان را نشان می دهند که سعی دارید کار جدیدی را شروع کنید. باعث می شود احساس کنید تغییر مورد نظرتان می تواند به بهای شکست در زندگی تمام شود. به گزارش پرشین وی در سطح خودآگاه می دانید که طرد شدن باعت نمی شود زندگی تان تهدید شود ولی دانستن این موضوع، احساس آشفتگی درونی تان را نیز تغییر نمی دهد.

کلید ساخت اعتماد به نفس

بهترین روش برای فائق آمدن بر ترس ها و تردیدها برنامه ریزی ذهن با اعتماد و ایمان است. ایمان، توانایی دیدن آینده ای است که هنوز آن را تجربه نکرده اید. از آنجا که هنوز بزرگترین خواسته های شما مادی نشده، بنابراین تردیدهای زیادی مربوط به توانایی انجام این کار شما را حاطه می کند.

به همین دلیل مهم است که به طور مرتب ذهن ناخودآگاه خود مربوط به خواسته ها و توانایی هایتان را تقویت کرده و زندگی تان را با جملات تاکیدی مثبت برای صبح تغییر دهید.

به ذهن ناخودآگاه خود به عنوان انبوهی از تجارب زندگی نگاه کنید. این تجارب می تواند اعتقادهای شما را شکل دهد و در مقابل عادات شما و در نهایت اقدامات شما را شکل می دهند. ممکن است در کودکی مدام شما را طرد کرده و نادیده گرفته باشند و حالا در بزرگسالی از به اشتراک گذاشتن ایده هایتان اجتناب می کنید. ممکن است در گذشته یکی از اقدامات تجاری تان شکست خورده و حالا نمی دانید که اقدام بعدی موفق از آب درمی آید یا نه.

به اطرافیان خود نگاه کنید

شاید جالب باشد بدانید که برخی از تجارب گذشته شما حتی مربوط به خودتان نیست. تجربه منفی دیگران نیز می تواند منجر به عدم اقدام و کمبود اعتماد به نفس در شما شود. تصور کنید دوستی دارید که مدام از تجربه وحشتناک خود مربوط به یک رستوران صحبت می کند. چقدر احتمال دارد برای صرف غذا به آن رستوران بروید؟

اجازه دهید یک قدم جلوتر برویم. اگر کسی از شما نظرتان را نسبت به آن رستوران بپرسد، چه فکری فورا به ذهن تان می رسد؟ معلوم است، افکاری که دوست تان قبلا با شما به اشتراک گذاشته بود. با اینکه خودتان شخصا هرگز آن رستوران را امتحان نکردید ولی به دلیل شکایت های مداوم دوست تان، احساس های بسیار قوی در شما نسبت به آن رستوران پدید آمده است.

افکار مداوم و تجربه ها چه مثبت باشد چه منفی، همگی دیدگاه شما را تغییر خواهند داد و موجب می شود مطابق با آن عملکردهای خود را تغییر دهید. با شروع هر روز با جملات تاکیدی مثبت برای صبح ، می توانید چیزهایی که باید در طول روز به آنها فکر کنید را تحت کنترل خود درآورید. به جای اینکه اجازه دهید ترس و تردیدها مانع شما شوند، می توانید فکر خود را با اعتماد به نفس و ایمان پُر کنید.

به نحوی جملات تاکیدی مثبت برای صبح را بگویید که گویی خودتان کاملا آن را باور دارید

برای ذهن، تجارب تجربه هستند. این تجارب چه برای خودتان باشند چه برای کسی دیگر و چه حتی آن را در داستان های تخیلی دیده باشید فرقی نمی کنید، ذهن درس خود را از این تجارب جذب خواهد کرد. به همین دلیل است که جملات تاکیدی به خوبی عمل می کند. به گزارش پرشین وی به مرور زمان ذهن این تجارب را به عنوان واقعیت قبول می کند. این امر در نهایت منجر به اقدام کردن مطابق با خواسته ها می شود.

اعتماد به نفس با تجربه ساخته می شود، بنابراین لازم است تصویری از تغییر زندگی دلخواه تان را در ذهن خود خلق کنید. شاید در وهله اول این کار به نظر احمقانه برسد ولی بیشتر به آن فکر کنید. در هر یک از مثال هایی که در این مطلب ذکر شد، عملکردها توسط تجارب قبلی به شما دیکته می شوند. کدام یک از تجارب قبلی شما به تصمیم های امروز شما مربوط بوده است؟

اگر برای تغییر زندگی خود آماده هستید، پس این جملات تاکیدی مثبت برای صبح را تا ۳۰ روز آینده به طور مداوم تکرار کنید.

۳۰ مورد اثربخش از  جملات تاکیدی مثبت برای صبح

جمله شماره ۱: مشکلات به من اجازه می دهند تا قدرت هایم را به نمایش بگذارم.

جمله شماره ۲: من عاشق تغییر هستم و به سادگی با موقعیت های جدید وفق پیدا می کنم.

جمله شماره ۳: چیزهای عالی هر روز برای من رخ می دهد.

جمله شماره ۴: من به همه چیزهایی که بتواند یک روز عالی بسازد را دارم.

جمله شماره ۵: من خوشحالم و از زندگی ام راضی هستم.

جمله شماره ۶: من هر روز و به شیوه های مختلف بهتر می شوم.

جمله شماره ۷: من هم ردیف با اهدافم قدم برمی دارم.

جمله شماره ۸: من در زندگی ام آرامش دارم.

جمله شماره ۹: من مطمئنم که توانایی تغییر زندگی ام را دارم.

جمله شماره ۱۰: من مظهر اعتماد به نفس هستم.

جمله شماره ۱۱: چالش ها به رشد من کمک می کنند.

جمله شماره ۱۲: من با جذب افرادی که به من کمک می کنند، به موفقیت خواهم رسید.

 جمله شماره ۱۳: من می دانم که رفتار مثبت، موفقیت برایم به ارمغان می آورد.

جمله شماره ۱۴: من می دانم که توانایی رسیدن به اهدافم را در زندگی دارم.

 جمله شماره ۱۵: من افکارم را روی نتایج مورد نظرم، متمرکز می کنم.

جملات تاکیدی مثبت برای صبح

جمله شماره ۱۶: من همیشه خوبی های خودم و دیگران را می بینم.

جمله شماره ۱۷: من شخصی استوار و انعطاف پذیر، خلاق و خودکفا هستم.

جمله شماره ۱۸: من عاشق خودم هستم.

جمله شماره ۱۹: تمام مشکلات من راه حل دارند.

جمله شماره ۲۰: من توانایی خلق بهترین خودم را دارم.

جمله شماره ۲۱: گذشته ام تعیین کننده آینده ام نیست.

جمله شماره ۲۲: همه چیز طبق برنامه پیش می رود.

جمله شماره ۲۳: من برای ساخت زندگی رویایی ام از همه موانع عبور می کنم.

جمله شماره ۲۴: من تنها مثبت اندیشی را به زندگی ام وارد می کنم.

جمله شماره ۲۵: رفاه و موفقیت به سوی من در حرکت است.

جمله شماره ۲۶: من کافی هستم و چیزی کم ندارم.

جملات تاکیدی مثبت برای صبح

جمله شماره ۲۷: هیچکسی بهتر از من نیست.

جمله شماره ۲۸: من در سخت کوشی ثابت قدم هستم.

جمله شماره ۲۹: من افراد خوب را در زندگی ام نگه می دارم.

جمله شماره ۳۰: من امروز احساس سلامتی و قدرت دارم.

تهیه و ترجمه: گروه روانشناسی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: themindsjournal

گردآوری:
برچسب ها:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
روف گاردن های رویاییجراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی
رمز و رازهای رابطه با خانواده شوهر ! چقدر درگیری قابل تحمل و پذیرفتنی است؟ رمز و رازهای رابطه با خانواده شوهر ! چقدر درگیری قابل تحمل و پذیرفتنی است؟

اگر در رابطه با خانواده همسر خود دچار مشکل هستید و نمی دانید چگونه باید درست رفتار نمایید در این مطلب به موضوع راه حل برای درگیری با خانواده شوهر پرداخته ایم.

نکات آموزنده برای از بین بردن خودشیفتگی(فرزندسالاری) کودکان
به چه کسانی شیرین عقل می گویند
افراد کم رو و خجالتی موفق می شوند؟
دختران در آرزوی پسر بودن
رازهای درونی خانم ها که بهتر است مردها از آنها با خبر باشند
میل جنسی تا پایان عمر با ماست!
مدارا و نرمش با همسر تا چه حدی جایز است
تاثیر گریه کردن زن ها در ارتباط با شوهر
از این زندگی تکراری خسته شدم!
به فرد داغدار آرام بخش ندهید
علت متنفر بودن از دیدن عکس خود
مهمترین علائم استرس در کودکان
شخصیت شناسی بر اساس انواع پیتزا
شخصیت شناسی زنان از روی کیف آن ها!
شخصیت شناسی براساس شکل ناخن های شما!
شخصیت شناسی از روی ماشین مورد علاقه
شخصیت شناسی فرم بینی
شخصیت درونی افراد را از روی عطر مورد علاقه آنها بشناسید!
شخصیت شناسی جالب از طرز لباس پوشیدن
چکاد بام